Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№47 (705) 25.11.2016

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Зміни до військового закону

13 листопада 2016 рокунабувчинностіЗаконУкраїнивід 18 жовтня 2016 року № 1678 - VIII «ПровнесеннязміндоЗаконуУкраїни «Пропенсійнезабезпеченняосіб, звільненихзвійськовоїслужби, тадеякихіншихосіб» щодопризначенняпенсійдружинам (чоловікам) загиблих (померлих) військовослужбовців, якізайнятідоглядомзадітьмигодувальникадодосягнення 8 - річноговікутапроходятьвійськовуслужбу».

Стор. 3

 

Червона калина

Джерело корисних речовин в одній ягоді можна легко знайти й узимку. Більше того, найкраще її збирати саме після перших морозів. Цю ягоду їдять свіжою, додають у різні страви. А ще застосовують у косметології та народній медицині. Напевно, ви вже здогадалися — йдеться про калину.

Стор. 5

 

У студії — Тетяна Цимбал

Народна артистка України Тетяна Цимбал ніяк не збереться написати мемуари. А у них були б усі шанси стати бестселером, адже ця жінка півстоліття працює диктором і ведучою на українському телебаченні. Уявляєте: їй 70, а вона й нині веде ток -шоу! До речі, єдина зі своїх колег, з якими у кінці 1960- х з'явилася на екранах.

Стор. 10

 

Світлини і долі

85 років тому світлина українського фотографа Миколи Сеньковського «Старагуцулка» на Міжнародній європейській фотовиставці в Парижі отримала Гран - прі.

Стор. 11