Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№46 (704) 18.11.2016

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Є попит на допомогу

За даними альтернативнихсоціальних служб,нині в Україні понад 740тисяч хворих літніх людей,що потребуютьсторонньої допомоги. «Кур'єр» неодноразово розповідав, які організації чи   установи надають допомогу таким людям. Сьогодні ми продовжуємо цю тему й знайомимо читачів із всеукраїнською соціальною программою «Домашня опіка».

Стор.2

 

Лопух і овес проти діабету

Цукровий діабет – важка і підступна хвороба. Однак існують засоби, що дозволяють полегшити її перебіг. Зокрема фітотерапевтичні. Особливо дієвими вони можуть  бути на початкових стадіях захворювання.

Стор. 9

 

Андерс Цельсій: у пошуках відкриттів

Учений, який вперше здогадався розділити температурний проміжок між точкою замерзання і точкою кипіння води на сто однакових відрізків, навряд чи припускав, що за 200 років вдячне людство увічнить його пам'ять, надавши його ім'я градусу винайденої ним шкали. І сьогодні ім'я Цельсіязнають у будь-якому куточку земної кулі, де єпобутовий або медичний термометр.

Стор. 10

 

Хранителі карпатської магії

105 років тому вийшла друком знаменита повість Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків», після чого в Україні чи не вперше всерйоз заговорили про таємничих карпатських магів — мольфарів.

Стор. 11