Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№45 (703) 11.11.2016

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Пільгові пенсії працівників калієво – магнієвих та озокеритних копалень

Із 1 січня 2017 року набирають чинності зміни до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», згідно з якими працівникам, які видобувають магнієві солі та озокеритні руди, пенсію призначатимуть за новими нормами.

Стор. 3

 

У трудах і молитвах

9 листопада Православна церква вшановує пам'ять преподобного Нестора - літописця — ченця Києво_Печерської лаври. Його називають батьком вітчизняної історії та історії нашої церкви. Адже вважається, що саме Нестор написав «Повість минулих літ» і розказав світові «звідки пішла Руська земля, і хто в Києві став першим княжити». Він є автором житій перших наших святих — князів Бориса і Гліба, житія Феодосія, розбудовника Печерського монастиря.

Стор.10

 

Торкнутися до минулого

Буває так, що приїздиш у якесь місце й розумієш, що зустрічі з ним чекав мало не все життя. Саме такі відчуття виникають у Буші, що на Вінниччині. Це унікальне місце має тисячолітню історію, закарбовану в камені й легендах, і неймовірну енергетику…

Стор.11

 

«Як на ті чорнобривціпогляну…»

Мабуть, нема українця, який не знав би пісню «Чорнобривці». Маємо нагоду згадати її ще раз,адже 12 листопада виповнюється 80 років від дня народження відомого українського поета,автора слів цієї пісні — Миколи Сингаївського.

Стор.12