Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№38 (696) 23.09.2016

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


«Наші пенсіонери повинні отримувати якісні європейські послуги»

14 вересня Уряд схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. З якою метою прийнято цей документ, за якими основними напрямами відбуватиметься модернізація та яких результатів передбачається досягнути, «Кур'єр» дізнавався у Голови правління Пенсійного фонду України — Олексія ЗАРУДНОГО.

Стор. 1-2

Деякі питання призначення пільгових пенсій

Наприкінці червня уряд затвердив нову редакцію Списків виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах. Із Списків № 1 і № 2 було виключено керівників підприємств, установ, організацій та їх заступників. На одному з прикладів пояснимо, за яких умов таким особам можуть призначити пенсію на пільгових умовах.

Стор. 3

Життя з перцем

Солодкий перець давно вже став улюбленцем наших городів та холодильників. Але чи все ми знаємо про цю заморську рослину, яку людство культивує вже кілька тисяч років?

Стор. 5

Зяма, Зиновій Юхимович

У вересні 1916 року народився Зиновій Гердт. Якраз сто років тому. А в листопаді виповниться 20 років із дня його смерті. Ось така ювілейна осінь Гердта.

Стор. 11