Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№36 (694) 09.09.2016

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


Якщо годувальник був резервістом

У попередніх номерах «Кур'єра» ми вже писали про призначення пенсії в разі втрати годувальника. Проте проблема ця складна і багатогранна, а в кожному окремому випадку підхід до призначення такої пенсії індивідуальний. Сьогодні ми хочемо розказати про призначення пенсії, якщо годувальник був резервістом.

Стор. 3

Захищаємося від подвійних цін

Якщо ціна товару в касовому чеку вища за вказану на ціннику в торговому залі, ви можете відмовитися від його придбання, вимагати, аби вам продали товар за ціною, зазначеною на ціннику, або добиватися стягнення різниці вартості.

Стор. 9

Друге життя звичних речей

Лампові телевізори, туфлі, що вийшли з моди, стопки прочитаних журналів, старі чоловічі краватки й сорочки — у кожній оселі обов'язково зберігається щось таке, чому легко можна дати «друге життя».

Стор. 10

Історія народних маршів

Абсолютно впевнена: немає українця, який би не знав мелодій і хоча б кілька рядків тексту цих пісень. Вони такі запальні, такі гарячі, так буяють вільним і мужнім українським духом, що, зачувши їх перші акорди, ми відразу відчуваємо наплив бадьорості й азарту. Здається, що разом із цими піснями ми здолаємо будь%яку перешкоду і — ех, горем об землю! Ну звичайно ж, ідеться про пісні «Наливаймо, браття, кришталеві чаші» та «Гей, наливайте повнії чари…»

Стор.11