Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

№34 (692) 26.08.2016

1
2
3
4
  • 1-2
  • 3-4

Огляд номера:


«Якби Акт не ухвалили,було б збройне повстання»

24 серпня Українській незалежній державі виповнилося 25 років. Співрозмовник «Кур’єра» -- людина,яка у серпні 1991 року допомоглаз'явитися на світ українській державі.Про те, як проходили «пологи», тапро виклики сьогодення розповідає доктор медичних наук, професор, дипломат, громадсько-політичний діяч, співавтор тексту «Актапроголошення незалежності України» Леонтій САНДУЛЯК.

Стор. 3

 

Технології підвищуютьякість обслуговування

Завдяки розширенню можливостей використання реєструзастрахованих осіб,

людям не требазбирати довідки у численних  інстанціях: інформацію про стані сплачені внескиспеціалізованим фондам надаєПенсійний фонд України.Про подробиці  організаційно - технологічних новацій «Кур'єру» розповів директор департаменту інформаційно_аналітичних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України ОлександрМАЛЕЦЬКИЙ

Стор. 5

 

«А ставить на роль Бог»

27 серпня виповнилось би 75 років легендарному українському актору Богдану Сильвестровичу Ступці. Сторінки із його щоденника знов навертають нас до творчості улюбленого митця.

Стор. 9

 

Вишуканий символ України

Святкова й повсякденна, для дітей і для дорослих, для молодих хлопців і старих людей, кожна зі своїм візерунком, з білої, синьої й навіть чорної тканини — національне українське вбрання просто неможливо уявити без вишиванки.

Стор.12