Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Блоги

  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.

Три причини використовувати пенсійний калькулятор на pensia.ua

Багато хто в найближчому майбутньому збирається вийти на пенсію або у багатьох з нас є батьки, які  наближаються до пенсійного віку, у зв’язку з чим виникає питання – а як правильно підготуватись до виходу на пенсію, які нюанси потрібно врахувати?

Якщо коротко – потрібно знати, на які види пенсій Ви або Ваші батьки маєте право, за які періоди трудової діяльності вигідніше всього враховувати заробітки (так звані періоди оптимізації), який очікуваний розмір пенсії і т. д.?

На всі ці запитання Ви можете отримати відповідь у співробітника Пенсійного фонду, але спочатку, для того, щоб потрапити до спеціаліста, прийдеться відстояти чергу, принести з собою безліч паперових документів…

Відтепер, всю цю інформацію можна отримати не виходячи з дому, скориставшись електронним сервісом «Пенсійний калькулятор» на порталі Pensia.ua.

«Пенсійний калькулятор»– це унікальний інструмент в Україні за своїми можливостями, охопленням законів, зручністю для непідготовлених людей, який дозволяє максимально точно розрахувати майбутню пенсію або перевірити вже призначену.

Скориставшись сервісом «Пенсійний калькулятор» та створивши свою електронну пенсійну справу, Ви зможете отримати розрахунок всіх видів пенсії (за віком, за вислугу років, чорнобильську та інші види)та отримати детальний протокол розрахунку з зазначенням законів і список необхідних документів.

Озброївшись  цим, можна сміливо йти до Пенсійного фонду і отримувати належну Вам або Вашим батькам пенсію без зайвих хвилювань та помилок.

Отже, три причини використовувати «Пенсійний калькулятор»:

  1. Розрахунок майбутньої пенсії
  2. Перевірка вже призначеної пенсії
  3. Персональна консультація досвідченого експерта з пенсійного забезпечення.

1.Розрахунок майбутньої пенсії.

Пенсійний калькулятор дозволяє максимально точно розрахувати такі види пенсії, як пенсія за віком, пенсія по інвалідності, пенсія за вислугу років, пільгова пенсія та інші види пенсій за окремими законодавчими актами (держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, працівникам прокуратури, народних депутатів, суддів, працівників судової експертизи, журналістів, осіб, звільнених з військової служби, шахтарів, науковців, постраждалим внаслідок ЧАЕС, відповідно іншим спеціальним законодавчим актам), окрім пенсії по втраті годувальника.

Зауваження: калькулятор робить первинний розрахунок пенсії.

Для цього потрібно зареєструватись на порталі pensia.ua, створити свою електронну пенсійну справу, ввести анкетні дані з зазначенням особливостей (інвалідність, наявність дітей, постраждалий від ЧАЕС, військовослужбовець, тощо), ввести періоди трудової діяльності (до 1 липня 2000 року - вручну, а після 1 липня 2000 року – завантажити форму ОК-5 «Виписку з системи персоніфікованого обліку»), натиснути «Прогноз майбутньої пенсії» і отримати детальний протокол розрахунку.

Детальний протокол розрахунку, який можна скачати або роздрукувати, містить розрахунок всіх видів пенсії, на які людина має право з зазначенням її розміру, періодів трудового і страхового стажу, періодів оптимізації, тощо. До того ж протокол містить посилання на відповідні закони.

2.Перевірка вже призначеної пенсії

Пенсійний калькулятор надає також можливість перевірити вже призначену пенсію. Тобто, якщо Ви не впевнені, що Вам правильно нарахували пенсію,  правильно вибрали періоди оптимізації, врахували всі належні Вам надбавки або хочете перевірити чи є право на підвищену пенсію за різними спецзаконами, Ви також можете скористатись Пенсійним калькулятором. А детальний протокол розрахунку зможе послужити Вам доказом в Пенсійному фонді у разі якщо виявиться, що пенсію було нараховано невірно.

Зауваження: калькулятор робить розрахунок пенсії, призначеної після 2004 року.

3.Персональна консультація експерта.

Тепер не потрібно виходити з дому, щоб отримати в короткий строк повну відповідь експерта стосовно Вашої справи, включаючи посилання на відповідні закони. Ви можете задати своє запитання прямо зі свого персонального кабінету і отримати в короткий строк кваліфіковану відповідь.

І ще одна перевага Пенсійного калькулятора – Ви можете створити не одну електронну справу, а кілька – собі, мамі, татусеві, бабусі, дідусеві, брату, сестрі, дяді, тьоті, сусіду, другу, знайомому.

Користуйтесь із задоволенням та відчуйте переваги електронного сервісу «Пенсійний калькулятор»!

Коментарі

Популярні блогери

Юлия Солнечная
21 блог(ів)
Майя Орел
7 блог(ів)
Олексій
1 блог(ів)

Архів блогів