Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Хто має право на житлову субсидію?

  • 20 лютого 2015
  •  
  • 15328
  • Версія для друку
  •  
Хто має право на житлову субсидію?

Отримати житлову субсидію мають право громадяни, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) (далі – житлові приміщення) будь-якої форми власності (відповідно до пункту 2 Порядку призначення субсидій).

Субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок (домогосподарство - сукупність осіб (або одна особа), які зареєстровані в житловому приміщенні та які враховуються при наданні житлової субсидії).

 У разі смерті особи, на яку відкрито особовий рахунок, надання субсидії не припиняється за умови, що у житловому приміщенні зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Якщо у житлових приміщеннях зареєстровані неповнолітні діти, які залишились без батьківської опіки (піклування), субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника) і розраховується виходячи з розміру пенсії у зв'язку з втратою годувальника та інших соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей.

Субсидія не призначається, якщо неповнолітні діти, маючи батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі (Відповідно до пункту 6 Порядку призначення субсидій). 

 Для більш детального ознайомлення з набуттям права, особливостями призначення, строком, документами для оформлення житлової субсидії завітайте до Енциклопедії субсидій.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Рубрики