Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Які вигоди можна зловити в новорічних акціях банків

  • 03 січня 2017
  •   Ряполов Костянтин
  • 9134
  • Версія для друку
  •  
Які вигоди можна зловити в новорічних акціях банків

Напередодні Нового року підприємства, організації і торгові марки радують нас різного роду приємними акціями, і банки не відстають

Що пропонують фінустанови, нам розповіли заступник голови правління банку “Кредит Дніпро” Андрій Мойсеєнко, начальник відділу сегменту масового ринку “Укрсоцбанку” Дмитро Сахно і директор департаменту дистанційних продажів і CRM Platinum Bank Валерій Черкасов.

 

ЦЬОГО РОКУ ВЕСЕЛІШЕ

Треба сказати, що в попередні, складні в економічному плані роки багато банків не дуже поспішали створювати нам передсвятковий настрій. “Останні кілька років на фінансовому ринку країни було акційне передсвяткове затишшя. У цьому році банки потроху відновлюють докризові традиції, пропонуючи клієнтам різноманітні новорічні активності.

Мета проведення може бути різною: залучити нових клієнтів, заохотити або утримати існуючих, додатково просунути продуктові новинки на ринок і інше”, – говорить Валерій Черкасов.

“Без перебільшення можна сказати, що в цьому році банки і клієнти готуються до новорічних свят разом, адже за кількістю пропонованих передноворічних акцій грудень перевершив всі очікування, – підтверджує Дмитро Сахно. – І якщо розіграші смартфонів, телевізорів і туристичних путівок вже цілком очікувані і навіть звичні, то вручення автомобіля за розрахунки банківською картою залишається для учасників незмінним джек-потом”.

АКЦЕНТ. Дійсно, навіть на перший погляд акцій від банків сьогодні набагато більше, ніж минулої зими. Але є й особливості: стало відносно менше акцій, пов’язаних з отриманням гарантованих сувенірних подарунків.

“Основний акцент фінансовий ринок робить на збільшенні прибутковості, пропонуючи додаткові бонуси до існуючої депозитної ставки, розігруючи грошові призи. У цілому це продиктовано практичною стороною. Адже хоч загальноекономічна ситуація після кризи минулих років в країні і поліпшується, рівень життя і платоспроможність населення все ще досить невисокі”, – пояснює цю тенденцію Мойсеєнко.

І, як ми помітили, мало пропонується акцій, пов’язаних з депозитами – їх буквально можна перерахувати по пальцях. Наприклад, кілька банків обіцяють +1,5% до ставки за відкриття строкового вкладу – програма “Новорічні свята”. Або ще приклад від Валерія Черкасова: акція “З Новим Бонусом”, в рамках якої серед клієнтів, які відкрили або продовжили вклад, розігруються призи по 10 тис. грн.

 

ЩО ПРОПОНУЮТЬ ЗА КРЕДИТИ

В цілому, за видами і кількістю пропонованих акцій можна судити про те, в якій саме взаємодії з клієнтами банки зацікавлені найбільшою мірою. Нечисленні акції по депозитах відображають ту обставину, що у фінансових установ зараз немає гострої необхідності в залученні коштів від населення. Схоже також, що банки не надто мотивовані всерйоз розширювати традиційне кредитування – принаймні акцій на цю тему не більше, ніж депозитних.

Наприклад, в одному з банків ви до кінця року можете взяти іпотечний кредит терміном до 20 років під більш низький відсоток – 18% річних, що на тлі звичайних на ринку ставок (стартують приблизно від 21%) виглядає непогано. Але з двома застереженнями: по-перше, ця пропозиція поширюється тільки на квартири в нових об’єктах, що зводяться конкретною будівельною корпорацією; по-друге, 18% будуть брати тільки перші 2 роки, а далі – як Бог на душу покладе.

Два банки пропонують вам взяти участь в розіграші одного зі 100 телевізорів з діагоналлю 32 дюйми. Для цього напередодні новорічних свят вам достатньо оформити кредит готівкою в одному з їхніх відділень. Розіграш призів відбудеться 31 січня за допомогою сервісу генератора випадкових чисел на спеціалізованому сайті.

Цікаво обіграють номер прийдешнього року в акції ще одного крупного банку: якщо ви до 8 січня оформите кредит цього банку на будь-який товар в мережах і магазинах-партнерах, то візьмете участь в щотижневому розіграші погашення кредиту в розмірі 2017 грн. Щотижня банк буде розігрувати чотири таких погашення.

ЗА КАРТАМИ. Ще буквально пару банків проводять акції, пов’язані з використанням кредиток. В одному з банків активним користувачам кредитні картки до Нового року просто і без викрутасів поповнять на 100 грн. В іншому – до новорічних свят на кілька відсотків знижують ставки. Ще варіант – за розрахунки за новорічний шопінг кредитною карткою до кінця січня отримуєте cash-back 8% від суми кожної транзакції. І в цей же період можете знімати готівку з кредитки без комісії.

 

КАРТИ

А ось чого дійсно багато, так це акцій, пов’язаних з платіжними картами. Чого тут тільки не пропонують! Так, Дмитро Сахно наводить приклад акції “Новорічний марафон” – при розрахунку банківською карткою у клієнтів є можливість отримати гарантоване повернення 5% від суми чека за кожну третю покупку. Як то кажуть, дрібниця, але приємно.
Ще одна передсвяткова акція – “Подарунки на твій смак”, діє до кінця року. Її учасникам необхідно здійснити не менше десяти платежів на місяць карткою цього банку.

Серед них розігруються подарункові сертифікати на 500 грн, що діють в одній з трьох великих мереж (автозаправок, супермаркетів і аптек) і в найбільшому інтернет-магазині. А три переможця повинні отримати сучасні планшети.

В ході іншої акції, яка триває теж до 31 грудня, розігрується 100%-ве повернення всіх платежів, які протягом місяця були виконані з даної карти. Для участі необхідно за місяць провести не менше 8 платежів. Причому кожна вісімка транзакцій збільшує шанси: 8 операцій – 1 шанс, 16 операцій – 2 шанси і т.д.

Є банки, що серед своїх клієнтів, які користуються платіжними картками, розігрують iPhone 6. В акції одного з них для участі достатньо здійснити розрахунок через мобільний додаток і розрахуватися карткою в POS-терміналі.

Інший банк пропонує для участі в акції зробити будь-які чотири покупки (з оплатою через картку) протягом тижня – хоч 4 чашки кави або 4 поїздки в метро.

Та що там айфон – під час однієї з акцій можна виграти навіть автомобіль! Також серед нагород – 50% знижки на перші три поїздки в таксі.

Кілька банків дозволяють брати участь в акції і під час святкової подорожі. Так, розплатившись карткою за кордоном за послуги на суму від 500 грн, ви можете взяти участь в розіграші одного з трьох сертифікатів на літню подорож.

Є й акції з відтінком благодійності. Наприклад, акція “Різдвяна кава – твоя добра справа!”. В ході її, якщо ви розраховуєтесь вранці за каву на заправках однієї відомої мережі карткою цього банку, крім повернення 3% на карту за таку покупку, 2 грн з кожної оплати буде перераховано в благодійний фонд для допомоги онкохворим дітям.

Джерело: Сьогодні

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики