Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Сутність страхування життя

  • 29 травня 2015
  •  
  • 4395
  • Версія для друку
  •  
Сутність страхування життя

Незалежно від того, що готує майбутнє, за допомогою програм страхування життя Ви можете подбати про своїх близьких та допомогти їм підтримати гідний рівень життя у випадку, якщо щось трапиться з Вами або з Вашим подружжям.

Окрім можливості погашення заборгованності за кредитом, програми страхування можуть служити джерелом сплати за вищу освіту або стати гідним пенсійним забезпеченням у майбутньому.

 

 

 

 

Проте в Україні доля страхування особистості становить приблизно 1 відсоток від всього обсягу ринку, тоді як в країнах з розвинутою економікою це перетворилося в обов'язкову потребу у всіх сферах життя. Компанії страхування життя, програми довгострокового страхування покривають ризик інвалідності першої групи, смерті, а також дожиття до кінця накопичувальної програми. В залежності від віку, статі та виду діяльності, кожна людина обирає індивідуальну програму страхування.

Відкладаючи від сьогоднішнього дня на якийсь певний період - п'ять, десять, п'ятнадцять років певну суму через програму страхування життя, людина може перетворити її в пенсійну програму, тобто, настав кінець дії договору і ця страхова сума може бути виплачена або одноразово, або ануїтетно, як ми кажемо, тобто, певними порціями, пенсійними виплатами.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики