Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Порядок заповнення Заяви та Декларації для призначення субсидії

  • 13 травня 2015
  •   Департамент соціальної політики
  • 29136
  • Версія для друку
  •  
Порядок заповнення Заяви та Декларації для призначення субсидії

До 15 квітня та до 1 листопада 2015 р. підприємствами, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення, всім споживачам міста Київ буде надіслано бланк заяви та декларації, та інформаційна листівка щодо їх заповнення.

Заповнені заяву та декларацію необхідно надати до районних управліннях праці та соціального захисту населення після 1 травня 2015 року. Документи можуть бути надіслані поштою до управління за місцем реєстрації заявника (орендарі — за місцем фактичного проживання). Департамент представляє більш детальну інструкцію по заповненню документів з прикладами їх заповнення.

 Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви про призначення житлової субсидії

1. Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла. При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.
2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.

pic 1

3. У заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

pic 2

4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:
- на оплату житлово-комунальних послуг;
- на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення).
Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

pic 3

5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:
1) у графі „Номер особового рахунку” – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
2) у графі „Найменування організації, що надає послуги” – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
3) у графі „Примітки” зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: „є лічильник” або „немає лічильника”.

pic 4

Зазначені данні можна знайти в Рахунках на сплату за житлово-комунальні послуги

pic 10

6. У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

pic 5

Рішення про призначення субсидії комісією приймається у таких випадках:
- заявник є непрацездатною особою, проживає один і бажає отримати субсидію на збільшену площу житла;
- особові рахунки відкриті на особу, яка не зареєстрована;
- з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб (за наявності засобів обліку послуг);
- сім’я протягом 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги (навчання, будівництва, ремонту, мобільний зв’язок) на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень;
- державним соціальним інспектором з’ясовано, що сім’я має додаткові джерела для існування 

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

 

Інструкція про порядок заповнення бланку

Декларації про доходи і витрати осіб,
які звернулися за призначенням житлової субсидії

Декларацію заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особа, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг.
У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення до якого подається Декларація.

У розділі І:
У позиції 1 вказується: прізвище, ім’я по батькові особи, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації (або особи, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг).
У позиції 2 необхідно зазначити загальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

pic 6

У позиції 3 вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначенням прізвища, ім’я по батькові, дати народження, ідентифікаційного номера (за наявності) таких осіб. У графі „Примітки” можливо зазначити, що конкретна особа не проживає і їй не нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

pic 7

У розділі ІІ заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб. У графі „Джерело доходу” – назва установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

pic 8

У розділі ІІІ вказується інформація про особу, яка здійснила одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень із зазначенням виду, вартості, дати здійснення купівлі (оплати) майна або послуг.
Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації.

pic 9

Якщо в ході заповнення у Вас винили додаткові запитання, відповіді можна отримати за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309, телефоном контактного центру у місті Києві 15-51 або в районних управліннях соціального захисту.

 

Поштові адреси та телефони „гарячих ліній” управлінь праці та соціального захисту районних у місті Києві державних адміністрацій

Район Адреса Телефони
Голосіївський вул. Бубнова, 5,
м. Київ, 03040
257-23-87
Дарницький Харківське шосе,176-Г,
 м. Київ, 02121
563-99-70
563-96-42
Деснянський просп. Маяковського, 15,
 м. Київ, 02225
545-14-14
515-25-97
Дніпровський вул. Курнатовського, 7-А,
м. Київ, 02125
542-66-09
542-66-60
Оболонський вул. Озерна, 18-А,
м. Київ, 04209
467-98-58
467-98-70
Печерський вул. Цитадельна, 4/7,
м. Київ, 01015
288-51-24
254-35-37
Подільський вул. Ярославська, 31-Б,
м. Київ, 04071
425-85-16
425-85-17
Святошинський вул. Гната Юри, 14-Б,
 м. Київ, 03148
405-73-13
276-45-38
Солом’янський просп. Повітрофлотський, 40,
 м. Київ, 03186
207-39-12
207-39-21
Шевченківський просп. Перемоги, 15,
 м. Київ, 03056
238-00-51

Джерело: Департамент соціальної політики

 

Ви можете максимально точно підрахувати розмір субсидії, скориставшись нашим калькулятором субсидій та створивши свою Електронну субсидійну справу (ЕСС) 

 

 Перейти до Калькулятора субсидій

 


 

Детальніше як створити свою Електронну субсидійну справу та підрахувати субсидію читайте в статті "Що таке Електронна Субсидійна Справа (ЕСС)"

 


 

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики