Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Ваш пенсійний калькулятор

  • 13 лютого 2015 13:52
  • 96414
  • Версія для друку
  •  
Ваш пенсійний калькулятор

Пенсійний калькулятор калькулятор створений для того, щоб кожний, хто має бажання дізнатись про вид та розмір своєї державної пенсії на даний час або у майбутньому, а також перевірити вже призначену пенсію отримав таку можливість.

            В пенсійному калькуляторі реалізовано автоматичне визначення права та розміру пенсій за віком, по інвалідності та по вислузі років, на підставі діючих законодавчих та нормативно – правових актів.

            Завдання  користувача полягає в тому, щоб внести свої особисті дані в електронну пенсійну справу. Це - дата народження,  періоди трудової діяльності, в тому числі періоди, робота на яких визначає право на призначення пенсій за спеціальними законами («Про державну службу», «Про наукову та науково-технічну діяльність», «Про службу в органах місцевого самоврядування» тощо); заробітна плата; нагороди; особистий статус та інше. Для полегшення цього процесу на кожній сторінці електронної пенсійної справи  надається можливість отримати поради про порядок вводу персональних даних, а також пропонується додаткова інформація про документи, які в цьому випадку передбачені чинним законодавством. На підставі внесених даних надається результат у вигляді переліку видів пенсій і їх розмірів на які особа має право.

Це може бути: пенсія за віком або по інвалідності інваліду війни; пенсія по інвалідності інваліду армії; пенсія по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи; пенсія за віком або по інвалідності працівникам, що працюють на посадах державних службовців або наукових працівників тощо.

            В наступній версії калькулятора будуть враховані Ваші зауваження, а також розроблено функцію розрахунку пенсій по вислузі років військовослужбовцям, які мають військове звання, в розрізі права на пенсію та її розміру від отриманого грошового забезпечення.

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)