Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Перед тим, як йти до Пенсійного фонду, зробіть самостійний розрахунок майбутньої пенсії. Визначте, які найменш вигідні місяці потрібно виключити. На які види пенсії ви маєте право

  • 21 березня 2017 14:25
  •  
  • 57174
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
  • Версія для друку
  •  
Оцінити
(1 Голос)

За Законом для розрахунку пенсії в Україні беруть дані по зарплаті, обрані вами за будь-які 60 місяців підряд до 1 липня 2000 року  (за умови підтвердження довідками) за вашим бажанням плюс весь період після 1 липня 2000 року (дані з системи персоніфікованого обліку ПФУ, так звана форма ОК5). З цих періодів можна викинути до 10% найменш вигідних місяців страхового стажу підряд.

Отже, для розрахунку майбутньої пенсії вам буде необхідна наступна інформація:

 - дата народження, стать;

 - всі періоди трудової діяльності (в тому числінавчання в середніх та вищих навчальних закладах до 1 січня 2004 року, періодидогляду за дитиною до 3-х років, строкова служба в армії, перебування в центрі зайнятості, перебування на фронті або участь в бойових діях тощо) та всі особливості (наприклад, робота за списком №1, науковадіяльність, держслужбовець тощо);

 - зарабітна плата за періоди до 1 липня 2000 року (за вашим бажанням) та всі періодипісля1 липня 2000 року;

 - наявність інвалідності, статус ліквідатора ЧАЕС, нагородита інші особливості, які враховуються при нарахуванні пенсії.

Для того, щоб ви змогли зробити самостійний розрахунок пенсії всіх видів пенсії, на якімаєте право, не виходячи з дому та отримати детальний протокол розрахунку, було створено унікальний в Україні інструмент розрахунку пенсії онлайн – Пенсійний калькулятор на порталі  Pensia.ua.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Login to post comments