Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Як включаються неповні місяці страхового стажу при обчисленні заробітної плати?

З 01.07.2013 при визначенні заробітної плати (доходу) застрахованої особи для обчислення пенсії враховуються не кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти заробітної плати, а страховий стаж за місяці, які враховано для визначення цих коефіцієнтів (абзац 6 частини 2 статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Відтак, заробітна плата за неповні місяці страхового стажу враховується при обчисленні коефіцієнтів заробітної плати в кожному із місяців періоду, за який враховується заробітна плата. Однак, при визначенні індивідуального коефіцієнта заробітної плати загальна сума коефіцієнтів заробітної плати ділиться не на загальну кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти, а на тривалість страхового стажу, набутого протягом цієї кількості місяців.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)