Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

В минулому році ми отримували субсидію, яка була припинена в зв’язку з виникненням боргу, при тому, що вартість споживання послуг не перевищила вартість субсидії. Як потрібно сплачувати за послуги в разі призначеної субсидії, щоб ситуація не повторилась?

 

Надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням організацій - надавачів послуг, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов'язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, - з місяця, в якому надійшло таке подання (п.20 Порядку призначення субсидій).
Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку плати за ці послуги. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов'язкова частка плати за цю послугу, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується як оплата обов’язкової частки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період. ( п.15 Порядку призначення субсидій).

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)