Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/templates/rt_anacron/index.php on line 42
Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсія науковця

11.05.2016
Пенсіонеру призначено пенсію за віком відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність". Для обчислення заробітку під час призначення пенсії науковому працівнику застосовується показник середньої заробітної плати у відповідності з частиною 7 статті 37 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", чи у відповідності з нормою абзацу 2 частини 3 статті 45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ?
До моменту призначення пенсії науковця (за віком) пенсіонеру було призначено пенсію за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Після звільнення з органів внутрішніх справ продовжував працювати та сплачував у встановленому законом порядку страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та до накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.
Отже, за призначенням спецпенсії (пенсії науковця) пенсіонер звернувся вперше.

Прийняті відповіді

11.05.2016
Доброго дня.
У вашому випадку - переведення з одного виду пенсії на інший, тому буде застосовуватись норма абзацу 2 частини 3 статті 45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
 • Василь
  більше місяця назад
  наукова пенсія, яку я мав, не зберігається?
 • Pensia.ua
  більше місяця назад
  Доброго дня.
  Раніше призначені пенсії не відміняють. Осучаснення зроблять як пенсії за віком і якщо її розмір буде більшим за наукову пенсію, то вам повинні надіслати повідомлення і перевести на пенсію за віком. Якщо ви не бажаєте переходити на пенсію за віком в будь-який момент ви можете перейти знов на наукову пенсію.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1290
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти