Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/templates/rt_anacron/index.php on line 42
Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Перехід на пенсію за нормами Закону України "Про державну службу"

29.10.2014
Чи матиме право чоловік перейти на пенсію за нормами Закону України "Про державну службу" якщо він одержує пенсію за віком відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", має 37 років страхового стажу, в тому числі 12 років державної служби. Після оформлення пенсії продовжує працювати не на державній службі. В березні 2014 року досяг віку 60 років 6 місяців?

Прийняті відповіді

29.10.2014
Ні. Оскільки на момент досягнення віку 60 років 6 місяців (ст.37 Закону «Про державну службу») Ваш чоловік не перебував на державній службі та не має 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, права на призначення пенсії за нормами Закону України "Про державну службу" у нього немає.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 1290
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти