Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійне забезпечення відповідно до Митного кодексу України

  • 20657
  • Версія для друку
  •  

З 1 січня 2016 року пенсія державним службовцям та прирівняним до них особам призначається на загальних умовах. (Закон України «Про пенсійне забезпечення» у редакції Закону України № 911-VIII від 24.12.2015р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»)
Виплата раніше призначених «спецпенсій» буде здійснюватись за умовами, що діяли до набрання чинності цього Закону.

Пенсійне забезпечення посадових осіб органів доходів і зборів (митної служби) України здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу» (ст.588 Митного кодексу України із змінами внесеними відповідно до Закону України від 04.07.2013 № 405-VII "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи").

Пенсія посадовим особам органів доходів та зборів призначається за умов та у розмірах визначених Законом України "Про державну службу".

Період роботи (служби) посадових осіб доходів та зборів (у тому числі тих, яким присвоєні спеціальні звання) в органах доходів і зборів зараховується до стажу державної служби та до стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, що дає право на призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу" (ст.588 Митного кодексу України із змінами внесеними відповідно до Закону України від 04.07.2013 № 405-VII "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи"):

  • при цьому такий перід роботи зараховується до стажу державної служби незалежно від місця роботи на час досягнення віку, передбаченого Законом «Про державну службу».

Перелік спеціальних звань, перелік посад та граничних звань за такими посадами які присвоюються посадовим особам органів доходів і зборів визначено у Положенні про спеціальні звання посадових осіб органів доходів і зборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 839 "Про спеціальні звання посадових осіб органів доходів і зборів".

Заробітна плата для призначення пенсій посадовим особам органів доходів та зборів визначається згідно Порядку визначення заробітної плати під час призначення пенсій відповідно до Закону України «Про державну службу».

В порядку і на умовах визначених  Законом України "Про державну службу" посадовим особам органів доходів та зборів призначається пенсія:

Порядок, строки призначення (перерахунку) та виплати пенсій посадовим особам органів доходів та зборів здійснюється відповідно до вимог Закону "Про державну службу".

Пенсійне забезпечення працівників органів доходів і зборів, які не є посадовими особами, здійснюється на загальних підставах відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», або на умовах, визначених іншими законами України якщо для цього будуть виконані відповідні умови.

Тимчасово, у період по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 гривень.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Підрозділ "Відповідно іншим спеціальним законодавчим актам"