Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Порядок звернення до Пенсійного фонду майбутнім пенсіонерам

  • 11114
  • Версія для друку
  •  

Всім майбутнім пенсіонерам – незалежно від віку! Починайте збирати всі необхідні документи для оформлення пенсії заздалегідь, це надасть можливість заощадити час і в майбутньому обійтися без нікому не потрібних судових тяжб.

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ! «Особі, яка має одночасно право на різні види пенсій призначається один із цих видів пенсій за її вибором».

При цьому!
При оформленні пенсії потрібно зважити всі «за» та «проти» і з'ясувати, яку пенсію отримувати вигідніше.

УВАГА! Звернутися за призначенням пенсії можна у будь-який час після виникнення права на пенсію, але не раніше, ніж за місяць до того, як Ви отримаєте на неї законне право.

Звертаємо Вашу увагу:

Особам, які на день досягнення пенсійного віку , працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів "е"-"ж" статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", і мають страховий стаж (для чоловіків - 35 років, для жінок - 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення.

Куди звертатися за оформленням пенсії?

І. Підготовчий етап.

ІІ. Подача документів.

ІІІ. Розгляд документів.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Підрозділ "Пам'ятки"