Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Документи необхідні для призначення пенсії за віком науковцям

  • 3928
  • Версія для друку
  •  

Для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону “Про наукову і науково-технічну діяльність” до органів Пенсійного фонду надаються такі документи:

Пакет документів, які подаються до Пенсійного фонду

(згідно підпунктів 1 - 4 п. 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. № 22-1, у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 07.07.2014 № 13-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.07.2014 р. за № 895/25672 та Переліку та порядку подання документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність», затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 06.04.2011р. №10-3 )

1.

Заява про призначення пенсії

2.

Довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера заявнику.

3.

Документи про стаж (Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженим постановою КМУ від 12.08.93 р. № 637)

4.

Довідка про підтвердження стажу наукової роботи підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III — IV рівнів акредитації або їх правонаступників, для наукових, науково-педагогічних працівників та для осіб, які мають науковий ступінь і працюють на посадах за спеціальністю відповідно до групи спеціальностей галузі науки, з якої присуджено науковий ступінь (за формою згідно додатків 4, 5 до Переліку та порядок подання документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність», затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 06.04.2011р. №10-3)

5.

Довідка про заробітну плату наукового (науково-педагогічного) працівника (за формою згідно додатків 4, 5 до Переліку та порядок подання документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність», затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 06.04.2011р. №10-3); 

6.

Особа, яка звертається за пенсією (незалежно від виду пенсії), повинна пред'явити паспорт (або інший документ, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік).

Крім паспорту, за документ, що засвідчує місце проживання особи, приймається довідка уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування.

Іноземні громадяни та особи без громадянства подають також копію посвідки на постійне проживання (реєстрації).

7.

Фотокартка особи, якій призначається пенсія (для видачі пенсійного посвідчення).

8.

Диплом про вищу освіту.

9.

Диплом про присудження наукового ступеня - для осіб, які мають науковий ступінь і працюють на посадах за спеціальністю відповідно до групи спеціальностей галузі науки, з якої присуджено науковий ступінь.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)