Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійне забезпечення відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину»

  • 19632
  • Версія для друку
  •  

УВАГА! З 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначалось відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.
З червня пенсії народним депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам будуть призначатися відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
(Закон України «Про пенсійне забезпечення» у редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213-VIII).
Ця норма не стосується науковців та військовослужбовців.
Пенсії, призначені до 1 червня 2015 року, продовжуватимуть виплачувати у раніше встановленому розмірі.
Особам, яким було призначено такі пенсії до 1 червня 2015 року та, які на даний час працюють на посадах, що давали право на пенсію відповідно до вищезазначених законів, після звільнення буде поновлено виплату призначеної пенсії.

З 1 січня 2016 року пенсії по спецзаконах призначаються на загальних умовах, тобто за нормами єдиного закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (Закон України «Про пенсійне забезпечення» у редакції Закону України № 911-VIII від 24.12.2015р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»)
Виплата раніше призначених «спецпенсій» буде здійснюватись за умовами, що діяли до набрання чинності цього Закону.

Працівники Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, як працівники урядового органу державного управління, який діє у складі центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики - вважаються державними службовцями і мають право на призначення пенсії відповідно до Закону «Про державну службу».

Департамент ветеринарної медицини утворює відповідні територіальні органи, регіональні служби та державні установи.

Дія Закону «Про державну службу» поширюється на начальників регіональних служб та їх заступників (стаття 7 Закону «Про ветеринарну медицину»).

Пенсія працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників призначається за умов та у розмірах визначених Закону «Про державну службу».

Періоди роботи, які зараховувались до стажу за вислугу років працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників було визначено Постановою КМУ від 25.07.2007р. № 972 "Про затвердження Порядку встановлення надбавок за вислугу років спеціалістам державних установ ветеринарної медицини".

Заробітна плата для призначення пенсій працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників визначається згідно Порядку визначення заробітної плати під час призначення пенсій відповідно до Закону «Про державну службу».

В порядку і на умовах визначених статтею 37 Закону "Про державну службу" працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників призначається пенсія:

  • за віком;
  • по інвалідності;
  • по втраті годувальника.

Порядок, строки призначення(перерахунку) та виплати пенсій працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників здійснюється відповідно до вимог Закону «Про державну службу».

Всім іншим працівникам ветеринарної медицини пенсія призначається на загальних підставах відповідно до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", або на умовах, визначених іншими законами України якщо для цього будуть виконані відповідні умови.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Підрозділ "Відповідно іншим спеціальним законодавчим актам"