Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Документи необхідні для призначення (перерахунку) пенсій призначених відповідно до Закону України "Про прокуратуру"

  • 6165
  • Версія для друку
  •  

Для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про прокуратуру» до органів Пенсійного фонду надаються такі документи:

(підпункти 1-4 п. 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. № 22-1, у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 07.07.2014  № 13-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.07.2014 р. за № 895/25672)

1.

Заява про призначення пенсії

2.

Довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера заявнику.

3.

Документи про стаж (Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затверджений постановою КМУ від 12.08.93 р. № 637.)

4.

Довідка про заробітну плату особи за період страхового стажу до 01.07.2000р., а починаючи з 01.07.2000р. індивідуальні відомості про застраховану особу надаються відділом персоніфікованого обліку (за формою згідно із додатками 2, 3 до Порядку № 22-1).

5.

Особа, яка звертається за пенсією (незалежно від виду пенсії), повинна пред'явити паспорт (або інший документ, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік).

Крім паспорту, за документ, що засвідчує місце проживання особи, приймається довідка уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування.

Іноземні громадяни та особи без громадянства подають також копію посвідки на постійне проживання (реєстрації).

6.

Фотокартка особи, якій призначається пенсія (для видачі пенсійного посвідчення).

7.

Додаткові довідки:

  • довідка про складові заробітної плати (посадовий оклад, надбавка за ранг або кваліфікаційні класи, або класний чин, або спеціальні звання, або дипломатичний ранг, надбавка за вислугу років), що подається для призначення пенсії станом на дату звільнення чи дату звернення;
  • довідка про складові заробітної плати надбавки та премії за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією відповідно до Закону «Про прокуратуру».
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)