Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Особливості пенсійного забезпечення осіб, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування

  • 14404
  • Версія для друку
  •  

Відповідно до вимог Закону "Про місцеве самоврядування" призначається також пенсія посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування.

Умови призначення пенсій посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування ( стаття 21 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі - Закон)):

Пенсія посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування призначається відповідно до норм Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії.

Пенсія таким посадовим особам місцевого самоврядування обчислюється у  порядку, передбаченому  для  державних службовців, із сум заробітної плати, на які  нараховується  збір на обов'язкове  державне  пенсійне страхування,  за  останньою  займаною  виборною  посадою  на  день призначення  пенсії.

Увага! Тимчасово, у період по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали