Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Документи для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону "Про державну службу"

  • 17254
  • Версія для друку
  •  

Для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону "Про державну службу" (далі - Закон) до органів Пенсійного фонду надаються такі документи:

Пакет документів, які подаються до Пенсійного фонду
(підпункти 1 - 4 пункт 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого Постановою Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005р. №22-1, у редакції Постанови правління Пенсійного фонду України від 07.07.2014 №13-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.07.2014р. за №895/25672)

1.

Заява про призначення пенсії

2.

Довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера заявнику.

3.

Документи про стаж (Порядок підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженим Постановою КМУ від 12.08.1993р. №637.)

4.

Довідка про заробітну плату особи за період страхового стажу до 01.07.2000р. а починаючи з 01.07.2000р. індивідуальні відомості про застраховану особу надаються відділом персоніфікованого обліку (за формою згідно із додатками 2, 3 до Порядку №22-1).

5.

Особа, яка звертається за пенсією (незалежно від виду пенсії), повинна пред'явити паспорт (або інший документ, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік).

Крім паспорту, за документ, що засвідчує місце проживання особи, приймається довідка уповноважених органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування.

Іноземні громадяни та особи без громадянства подають також копію посвідки на постійне проживання (реєстрації).

6.

Фотокартка особи, якій призначається пенсія (для видачі пенсійного посвідчення).

7.

додаткові довідки:

  • довідка про складові заробітної плати (посадовий оклад, надбавка за ранг або кваліфікаційні класи, або класний чин, або спеціальні звання, або дипломатичний ранг, надбавка за вислугу років), що подається для призначення пенсії станом на дату звільнення чи дату звернення;
  • довідка про складові заробітної плати надбавки та премії за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією відповідно до Закону.

Особи, які мають не менше 20 років державної служби і які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями надають такі довідки:

  • довідка про складові заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі (посадовий оклад, надбавка за ранг або кваліфікаційні класи, або класний чин, або спеціальні звання, або дипломатичний ранг, надбавка за вислугу років;
  • довідка про складові заробітної плати (крім посадового окладу, надбавок за ранг та за вислугу років)за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією, або довідка про такі виплати у середніх розмірах, які склалися на відповідних посадах у державному органі в місяці звернення за призначенням пенсії.

Увага, з 1 червня 2015-го не проводяться перерахунки зазначених пенсій.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)