Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Виплата засудженим до позбавлення волі

  • 19172
  • Версія для друку
  •  

Засудженні до позбавлення волі мають право на призначення пенсій на загальних підставах:

  • за віком;
  • по інвалідності;
  • у зв'язку зі втратою годувальника

Під час перебування пенсіонера на повному державному утриманні у відповідній установі (у тому числі в місцях відбування покарань) йому виплачується не менше 25% призначеної пенсії.

Пенсія виплачуються за місцем знаходження установи, де особи відбувають покарання, перерахування коштів провадиться платіжними дорученнями.

З перерахованої пенсії засуджені відшкодовують витрати на своє утримання у виправній колонії (харчування, речове майно, комунально-побутові послуги та інше)

Частина пенсії, що залишилася після виплати суми пенсії пенсіонеру та членам його сім'ї перераховується до установи (у тому числі в місцях відбування покарань), де пенсіонер перебуває на повному державному утриманні, за його особистою заявою.

Коли розмір пенсії пенсіонера перевищує вартість утримання у відповідній установі, в разі необхідності, проводиться зміна розмірів частини пенсії, що підлягає перерахуванню відповідній установі (закладу) та частини пенсії, яка виплачується самому пенсіонерові.(стаття 48 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)
Підрозділ "Загальні питання"