Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії
  • Версія для друку
  •  

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 2 грудня 2009 р. № 1309 
Київ

Про встановлення доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

{Із змінами, внесеними згідно з  Постановою КМ 
№ 35 від 25.01.2012}

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 1 грудня 2009 р. Героям України, Героям Соціалістичної Праці, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Трудової Слави, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями "За відвагу" доплату до надбавки, яка встановлюється до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, відповідно до статті 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" або статті 9 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", для того, щоб розмір зазначеної надбавки становив 10000 гривень.

Доплата виплачується, якщо розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною, сум індексації та інших доплат, установлених законодавством), разом з одержуваною заробітною платою (доходом) не досягає 15000 гривень і після встановлення доплати сума таких виплат не повинна перевищувати вказаного розміру.

Порядок виплати зазначеної доплати встановлюється Пенсійним фондом України за погодженням з Міністерством соціальної політики.

{Абзац третій пункту 1 із змінами, внесеними згідно з  Постановою КМ № 35 від 25.01.2012}

2. Пенсійному фонду України забезпечити фінансування доплати, установленої цією постановою, за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою 3513020 "Дотація Пенсійному фонду України на пенсійне забезпечення військовослужбовців, виплату пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами".

Прем'єр-міністр України

Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 26

 
Пенсійне законодавство Кабінет Міністрів України Угода Середа, 02 грудня 2009 1309
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Підрозділ "Кабінет Міністрів України"