Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Постанова Кабінету Міністрів УРСР № 106 від 23.07.1991р. «Про організацію виконання постанов Верховної Ради Української РСР про порядок введення в дію законів Української РСР "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внасл

  • 86131
  • Версія для друку
  •  
 
   Чернігівський район 
1. с. Антоновичі 12. с. Пльохів
2. с. Бірки 13. с. Пустинки
3. с. Ведильці 14. с-ще Ревунів Круг
4. смт Гончарівське 15. с. Скугарі
5. с. Кархівка 16. с. Смолин
6. с. Ковпита 17. с. Хмільниця
7. с. Леньків Круг 18. с. Храпате
8. с. Малійки 19. с-ще Центральне
9. с. Мньов 20. с. Червоне
10. с. Москалі 21. с. Шибиринівка
11. с-ще Північне 22. с. Шульгівка
Населені пункти, які віднесені до переліку
населених пунктів, жителям яких виплачується грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів
харчування місцевого виробництва за тісними територіально-виробничими та соціальними відносинами
1. ЗОНА ГАРАНТОВАНОГО ДОБРОВІЛЬНОГО ВІДСЕЛЕННЯ -
40 процентів від мінімальної заробітної плати
у республіці
Волинська область
Камінь-Каширський район
1. с. Городок 3. с. Підцир'я
2. с. Мостище
Любешівський район 1. с. Ветли 4. с. Зарудчі
2. с. Деревок 5. с. Підкормілля
3. с. Заріка
Маневицький район 1. с. Козлиничі 4. с. Мала Ведмежка
2. с. Колодії 5. с. Нові Підцаревичі
3. с. Лісове 6. с. Северинівка
Житомирська область
Ємільчинський район
1. с. Адамове 5. с. Льонівка
2. с. Велика Глумча 6. с. Малоглумчанка
3. с. Зосимівка 7. с. Руденька
4. с. Кам'янка
Коростенський район 1. м. Коростень 3. с. Піски
2. с. Обиходівка
Рівненська область
Володимирецький район
1. с. Городок 5. с. Нетреба
2. с. Зелениця 6. с. Острівці
3. с. Кругле 7. с. Чучеве
4. с. Кримне
Зарічненський район
1. с. Коник 3. с. Парська
2. с. Кутин
Рокитнівський район
1. с. Нетреба 2. с. Рокитне
Сарненський район
1. с. Білятичі 14. с. Мельниця
2. с. Бутейки 15. с. Немовичі
3. с. Велике Вербче 16. с. Підгірник
4. с. Вирка 17. с. Ремчиці
5. с. Висове 18. с-ще Страшеве
6. с. Грушівка 19. с. Труди
7. с. Двірець 20. с. Тутовичі
8. с. Довге 21. с. Убереж
9. с. Калинівка 22. с. Угли
10. с. Катеринівка 23. с. Цепцевичі
11. с. Копище 24. с. Чудель
12. с. Кузьмівка 25. с. Яблунька
13. с. Люхча 26. с. Яринівка
Чернігівська область
Ріпкинський район 1. с. Задеріївка 4. с. Миси
2. с. Зубахи 5. с. Червона Гута
3. с. Мекшунівка 6. с. Шкуранка
Семенівський район
1. с. Парня 2. с. Червоний Гай
Чернігівський район
1. с. Ворохівка 6. с. Прохорів
2. с. Конюшівка 7. с. Рудня
3. с. Ліски 8. с. Семенягівка
4. с. Лісне 9. с. Старик
5. с. Папірня 10. с. Шмаївка
2. ЗОНА ПОСИЛЕНОГО РАДІОЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ -
30 процентів від мінімальноі заробітноі плати
у республіці
Житомирська область
Ємільчинський район
1. с. Андрієвичі 37. с. Малий Яблунець
2. с. Аполлонівка 38. с. Маринівка
3. с. Бараші 39. с. Мар'янівка
4. с. Березники 40. с. Миколаївка
5. с. Березівка 41. с. Михайлівка
6. с. Бобрицька Болярка 42. с. Мокляки
7. с. Болярка 43. с. Нараївка
8. с. Брідок 44. с. Непізнаничі
9. с. Будо-Бобриця 45. с. Новосілка
10. с. Велика Цвіля 46. с. Нові Серби
11. с. Великий Яблунець 47. с. Осова
12. с. Верби 48. с. Осівка
13. с. Вільшанка 49. с. Покощеве
14. с. Вірівка 50. с. Полоничеве
15. с. Володимирівка 51. с. Просіка
16. с. Ганнівка 52. с. Рихальське
17. с. Гута-Бобрицька 53. с. Рогівка
18. с. Гута-Зеленицька 54. с. Рудня-Миколаївка
19. с. Дзержинськ 55. с. Садки
20. с. Дібрівка 56. с. Сімаківка
21. с. Євгенівка 57. с. Сербо-Слобідка
22. с. Єлизаветпіль 58. с. Серби
23. смт Ємільчине 59. с. Сергіївка
24. с. Забаро-Давидівка 60. с. Середи
25. с. Запруда 61. с. Симони
26. с. Ілляшівка 62. с. Ситне
27. с. Кам'яногірка 63. с. Спаське
28. с. Киянка 64. с. Стара Гута
29. с. Королівка 65. с. Старий Хмерин
30. с. Косяк 66. с. Старі Непізнаничі
31. с. Крем'янка 67. с. Старі Серби
32. с. Кривотин 68. с. Степанівка
33. с. Куліші 69. с. Тайки
34. с. Лебідь 70. с. Хутір-Мокляки
35. с. Мала Глумча 71. с. Червоний Бір
36. с. Малий Кривотин 72. с. Чміль
73. смт Яблунець
74. с. Яблунівка
75. с. Яменець
Коростенський район
1. с. Березівка 46. с. Мединівка
2. с. Березневе 47. с. Межирічка
3. с. Білка 48. с. Мелені
4. с. Болярка 49. с-ще Мирний
5. с. Бондарівка 50. с. Михайлівка
6. с. Боровиця 51. с. Мойсіївка
7. с-ще Броди 52. с. Мошківка
8. с. Булахівка 53. с. Нивки
9. с. Васьковичі 54. с. Новаки
10. с. Великий Ліс 55. с. Новина
11. с. Веселівка 56. с. Олександрівка
12. с. Вигів 57. с. Охотівка
13. с. Видень 58. с. Першотравневе
14. с. Винарівка 59. с. Плещівка
15. с. Граби 60. с. Поліське
16. с. Горбачі 61. с. Полянка
17. с. Горщик 62. с. Пугачівка
18. с. Гулянка 63. с. Радянське
19. с. Десятини 64. с. Ришавка
20. с. Діброва 65. с. Розівка
21. с. Дідковичі 66. с. Розтяжин
22. с. Домолоч 67. с. Рудня (Поліська с/р)
23. с. Дружбівка 68. с. Рудня (Ришавська с/р)
24. с. Заріччя 69. с. Рудня-Білківська
25. с. Зарубинка 70. с. Рудня-Ушомирська
26. с. Злобичі 71. с. Садибне
27. с. Зубівщина 72. с. Сантарка
28. с. Іванівка 73. с. Сарновичі
29. с. Іванопіль 74. с. Соболівка
30. с. Іскорость 75. с. Ставище
31. с. Каленське 76. с. Старики
32. с. Калинівка 77. с. Стремигород
33. с. Кам'яна Гора 78. с. Струмок
34. с. Ковалі 79. с. Субине
35. с. Ковалівщина 80. с. Сушки
36. с. Ковбащина 81. с-ще Ушиця
37. с. Корма 82. с. Ушиця
38. с. Кропивня 83. с. Ушомир
39. с. Красногірка 84. с. Ходаки
40. с. Краснопіль 85. с. Ходачки
41. с. Красносілка 86. с. Холосне
42. с. Лісобуда 87. с. Хотинівка
43. с. Лісівщина 88. с. Чолівка
44. с. Майданівка 89. с. Шершні
45. с. Мала Зубівщина 90. с. Щорсівка
Лугинський район
1. с. Березовий Груд 6. с. Красностав
2. с. Будо-Літки 7. с. Літки
3. с. Великий Ліс 8. с. Новосілка
4. с. Глухова 9. с. Нові Новаки
5. с. Калинівка 10. с. Підостапи
11. с. Старосілля
Малинський район
1. с. Баранівка 47. с. Писарівка
2. с. Барвінки 48. с. Пристанційне
3. с. Білий Берег 49. с. П'ятидуб
4. с. Березине 50. с. Репище
5. с. Будо-Вороб'ї 51. с. Різня
6. с. Будницьке 52. с. Рубанка
7. с. Буки 53. с. Рудня-Вороб'ївська
8. с. Бучки 54. с. Рудня-Городищенська
9. с. Візня 55. с. Рутвянка
10. с. Вишнянка 56. с. Савлуки
11. с. Владівка 57. с. Свиридівка
12. с. Вороб'ївщина 58. с. Скурати
13. с. Ворсівка 59. с. Слобідка
14. с. В'юнище 60. с. Соснівка
15. с. Вишів 61. с. Стара Гута
16. с. Гамарня 62. с. Старі Вороб'ї
17. с. Головки 63. с. Стасева
18. с. Горинь 64. с. Стримівщина
19. с-ще Гранітне 65. с. Сичівка
20. с. Гутянське 66. с. Тарасівка
21. с. Єлівка 67. с. Тишів
22. с. Жабоч 68. с. Тростяниця
23. с. Жовтневе 69. с. Трудолюбівка
24. с. Забране 70. с. Українка
25. с. Загребля 71. с. Крушники
26. с. Заліски 72. с. Ксаверів
27. с. Зелений Гай 73. с. Кутище
28. с. Зибин 74. с. Лісове
29. с. Іванівка 75. с. Лідівка
30. с. Йосипівка 76. с. Липляни
31. с. Кам'янка 77. с. Луки
32. с. Квітневе 78. с. Лумля
33. с. Клітня 79. с. Любовичі
34. с. Королівка 80. м. Малин
35. с. Крупське 81. с. Малинівка
36. с. Мар'ятин 82. с. Устинівка
37. с. Морозівка 83. с. Федорівка
38. с. Недашки 84. с. Фортунатівка
39. с. Нова Гута 85. с. Червоний Лан
40. с. Нова Рутвянка 86. с. Червоний Плугатар
41. с. Новобратське 87. смт Чоповичі
42. с. Нянівка 88. с. Шевченкове
43. с. Омелянівка 89. с. Щербатівка
44. с. Ободівка 90. с. Юрівка
45. с. Першотравневе 91. с. Яблунівка
46. с. Пиріжки 92. с. Гуска
93. с. Гута-Логанівська
94. с. Діброва
95. с. Дружне
96. с. Лісна Колона
97. с. Нова Діброва
98. с. Нове Життя
99. с. Нові Вороб'ї
100. с. Новоселиця
101. с. Привітне
102. с. Ялцівка
103. с. Ярочище
( Перелік доповнено згідно з Розпорядженням КМ N 245-р
( 245-91-р ) від 14.09.91 )

Народицький район
1. с. Болотниця
2. с. Буда-Голубієвичі 6. с. Славковиці
3. с. Вила 7. с. Старий Кужіль
4. с. Недашківка 8. с. Червоне
5. с. Рубежівка
Новоград-Волинський район
1. с. Анастасівка 13. с. Курчицька Гута
2. с. Берегове 14. с. Лучиця
3. с. Вербівка 15. с. Мала Анастасівка
4. с. Вірівка 16. с. Мала Цвіля
5. с. Вишківка 17. с. Морозівка
6. смт Городниця 18. с. Партизанське
7. с. Дібрівське 19. с-ще Перелісок
8. с. Калинівка 20. с. Повчине
9. с. Карпилівка 21. с. Суховоля
10. с. Красилівка 22. с. Таращанка
11. с. Красилівське 23. с. Федорівка
12. с. Курчиця 24. с. Ходурки
25. с. Червона Воля
26. с. Чижівка
Овруцький район
1. с. Барвінкове 22. с. Нові Велідники
2. с. Білка 23. с. Новосілки
3. с. Велика Хайча 24. с. Острів
4. с. Великий Кобилин 25. с. Павловичі
5. с. Гошів 26. с. Підруддя
6. с. Довгиничі 27. с. Покалів
7. с. Дубовий Гай 28. с. Потаповичі
8. с. Заріччя 29. с. Прибитки
9. с. Збраньки 30. с. Радчиці
10. с. Іллімка 31. с. Скребеличі
11. с. Кирдани 32. с. Слобода-Новоселицька
12. с. Клинець 33. с. Слобода-Шоломківська
13. с. Колосівка 34. с. Сорокопень
14. с. Коптівщина 35. с. Старі Велідники
15. с. Коренівка 36. с. Сташки
16. с. Корчівка 37. с. Стугівщина
17. с. Лукішки 38. с. Теклівка
18. с. Мала Хайча 39. с. Товкачі
19. с. Малий Кобилин 40. с. Хлупляни
20. с. Малі Мошки 41. с. Черепинки
21. с. Мишковичі 42. с. Шоломки
43. с. Яцковичі
Олевський район
1. с. Артинськ 9. с-ще Лугове
2. с. Бацеве 10. с. Обище
3. с. Болярка 11. смт Олевськ
4. с. Варварівка 12. с. Рудня-Бистра
5. с. Забороче 13. с-ще Сновидовичі
6. с. Кишин 14. с. Соснівка
7. с. Корощине 15. с. Хмелівка
8. с. Ліски
( Перелік доповнено згідно з Розпорядженням КМ N 245-р
( 245-91-р ) від 14.09.91 )
Київська область
Бородянський район
1. с. Великий Ліс 4. с. Мирча
2. с. Коблиця 5. с. Пороскотень
3. с. Коблицький Ліс 6. с. Шибене
Вишгородський район
1. с. Абрамівка 14. с. Пилява
2. с. Андріївка 15. с. Ритні
3. с. Богдани 16. с. Рихта
4. с. Вахівка 17. с. Рови
5. с. Володимирівка 18. с. Розтісне
6. с. Гута-Катюжанська 19. с. Рудня Димерська
7. с. Дудки 20. с. Савенки
8. с. Катюжанка 21. с. Сичівка
9. с. Круги 22. с. Сухолуччя
10. с. Любидва 23. с. Толокунь
11. с. Любимівка 24. с. Федорівка
12. с. Овдієва Нива 25. с. Ясногородка
13. с. Петрівське
Іванківський район
1. с. Білий Берег 36. с. Олизарівка
2. с. Блідча 37. с. Осовець
3. с. Болотня 38. с. Оране
4. с. Буда-Полідарівська 39. с. Петрівське
5. с. Варівськ 40. с. Пироговичі
6. с. Верхолісся 41. с. Підгайне
7. с. Воропаївка 42. с. Полідарівка
8. с. Димарка 43. с. Поталіївка
9. с. Доманівка 44. с. Потоки
10. с. Жерева 45. с. Рахвалівка
11. с. Жеревпілля 46. с. Розважів
12. с. Жміївка 47. с. Рокитна Слобода
13. с. Запрудка 48. с. Рудня-Левківська
14. с. Заруддя 49. с. Рудня-Сидорівська
15. с. Захарівка 50. с. Рудня-Шпилівська
16. с. Зимовище 51. с. Русаки
17. с. Зорин 52. с. Сидоровичі
18. с. Кірове 53. с. Слобода-Кухарська
19. с. Ковалівка 54. с. Соснівка
20. с. Коленці 55. с. Ставрівка
21. с. Коленцівське 56. с. Старі Соколи
22. с. Красилівка 57. с. Старовичі
23. с. Кропивня 58. с. Страхолісся
24. с. Кухарі 59. с. Сукачі
25. с. Леонівка 60. с. Тетерівське
26. с. Людвинівка 61. с. Термахівка
27. с. Макарівка 62. с. Федорівка
28. с. Мала Макарівка 63. с. Феневичі
29. с. Медвин 64. с. Фрузинівка
30. с. Мокра Корма 65. с. Хочева
31. с. Мусійки 66. с. Чкаловка
32. с. Нові Макалевичі 67. с. Шевченкове(Розважівська с/р)
33. с. Нові Соколи 68. с. Шевченкове(Димарська с/р)
34. с. Обуховичі 69. с. Шпилі
35. с. Олива 70. с. Яхнівка
Поліський район
1. с. Буда-Вовчківська 16. с. Міхлівщина
2. с. Буда-Радинська 17. с. Млачівка
3. с. Вересня 18. с. Нівецьке
4. с. Військове 19. с. Омелянівка
5. с. Вовчків 20. с. Орджонікідзе
6. с. Володарка 21. с. Рагівка
7. с. Городещина 22. с. Радинка
8. с. Дубова (Володарська с/р) 23. с. Стара Марківка
9. с. Дубова (Красятицька с/р) 24. с. Стещина
10. с. Залишани 25. с. Стовпне
11. с. Зелена Поляна 26. с. Федорівка
12. с. Калинівка 27. с. Чапаєве
13. с. Красятичі 28. с. Червона Зірка
14. с. Максимовичі 29. с. Черемошна
15. с. Мар'янівка 30. с. Шкнева
Рівненська область
Березнівський район 1. с. Балашівка 6. с. Сівки
2. с. Вітковичі 7. с. Тишиця
3. с. Колодязне 8. с. Яринівка
4. с. Левачі 9. с. Яцьковичі
5. с. Прислуч
Володимирецький район
1. с. Велихів 4. с. Довговоля
2. смт Володимирець 5. смт Нова Рафалівка
3. с. Городець 6. с. Сварині
Сарненський район
1. м. Сарни 2. смт Степань
Чернігівська область
Козелецький район 1. с. Бір 7. с. Морівськ
2. с. Карпилівка 8. с. Отрохи
3. с. Короп'є 9. с. Рудня
4. с. Косачівка 10. с. Сорокошичі
5. с. Лебедівка 11. с. Тужар
6. с. Лошакова Гута

Корюківський район
1. с. Будище 4. с. Червоний Довжик
2. с. Милейки 5. с. Хотіївка
3. с. Савинки
Ріпкинський район
1. с. Мокрі Велички 2. с. Незаможне
Семенівський район
1. с. Архипівка 3. с. Миколаївка
2. с. Жовтневе 4. м. Семенівка
Сосницький район
1. с. Матвіївка 2. с. Полісся
Чернігівський район
1. с. Ведильці 7. с-ще Ревунів Круг
2. с. Ковпита 8. с. Смолин
3. с. Малійки 9. с. Храпате
4. с. Мньов 10. с-ще Центральне
5. с-ще Північне 11. с. Червоне
6. с. Пустинки 12. с. Шульгівка
{ Додаток N 2 доповнено згідно з Розпорядженнями КМ N 215-р
( 215-91-р ) від 14.09.91, N 17-р ( 17-93-р ) від 12.01.93 }
{ Додаток N 2 в редакції Постанови КМ N 600 ( 600-94-п ) від
29.08.94 }
{ Дію додатка N 2 в редакції Постанови КМ N 600 ( 600-94-п ) від
29.08.94 призупинено на підставі Постанови КМ N 639 ( 639-94-п )
від 14.09.94 }
{ Додаток N 2 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 759
( 759-2008-п ) від 27.08.2008, N 914 ( 914-2008-п ) від
16.10.2008 }

Державний секретар Кабінету Міністрів УРСР В. ПЄХОТА
( Частину II Постанови КМ дивись ( 106б-91-п )
 
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Підрозділ "Законодавство СРСР"