Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Постанова Кабінету Міністрів УРСР № 106 від 23.07.1991р. «Про організацію виконання постанов Верховної Ради Української РСР про порядок введення в дію законів Української РСР "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внасл

  • 86144
  • Версія для друку
  •  
 
                  Населені пункти, віднесені за 
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
1.с.Зарічне 2.с.Маньківка

Чечельницький район
1.с.Бондурівка 5. с.Рогізка
2.с.Вербка 6. с.Тартак
3.с.Каташин 7. с.Червона Гребля
4.с.Куренівка 8. смт Чечельник
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
1.с.Василівка
Шаргородський район
1.с.Вербівка * 5. с.Мала Деребчинка
2.с.Голинчинці 6. с.Попелівка
3.с.Джурин 7. с.Рахни-Лісові *
4.с.Зведенівка
Житомирська область
Володарсько-Волинський район
1.с.Добринь 5. с.Омелівка
2.с.Іванівка 6. с.Шадура
3.смт.Іршанськ 7. с.Яблунівка
4.с.Краївщина 8.с.Гута - Добринь
Ємільчинський район
1.с.Андрієвичі 37. с.Малий Яблунець
2.с.Аполлонівка 38. с.Маринівка
3.с.Бараші 39. с.Мар'янівка
4.с.Березники 40. с.Миколаївка
5.с.Березівка 41. с.Михайлівка
6.с.Бобрицька Болярка 42. с.Мокляки
7.с.Болярка 43. с.Нараївка
8.с.Брідок 44. с.Непізнаничі
9.с.Будо-Бобриця 45. с.Новосілка
10.с.Велика Цвіля 46. с.Нові Серби
11.с.Великий Яблунець 47. с.Осова
12.с.Верби 48. с.Осівка
13.с.Вільшанка 49. с.Покощеве
14.с.Вірівка 50. с.Полоничеве
15.с.Володимирівка 51. с.Просіка
16.с.Ганнівка 52. с.Рихальське
17.с.Гута-Бобрицька 53. с.Рогівка
18.с.Гута-Зеленицька 54. с.Рудня-Миколаївка
19.с.Дзержинськ 55. с.Садки
20.с.Дібрівка 56. с.Сімаківка
21.с.Євгенівка 57. с.Сербо-Слобідка
22.с.Єлизаветпіль 58. с.Серби
23.смт Ємільчине 59. с.Сергіївка
24.с.Забаро-Давидівка 60. с.Середи
25.с.Запруда 61. с.Симони
26.с.Ілляшівка 62. с.Ситне
27.с.Кам'яногірка 63. с.Спаське
28.с.Киянка 64. с.Стара Гута
29.с.Королівка 65. с.Старий Хмерин
30.с.Косяк 66. с.Старі Непізнаничі
31.с.Крем'янка 67. с.Старі Серби
32.с.Кривотин 68. с.Степанівка
33.с.Куліші 69. с.Тайки
34.с.Лебідь 70. с.Хутір-Мокляки
35.с.Мала Глумча 71. с.Червоний Бір
36.с.Малий Кривотин 72. с.Чміль
73. смт Яблунець
74. с.Яблунівка
75. с.Яменець
Коростенський район
1.с.Березівка ** 46. с.Мединівка
2.с.Березневе 47. с.Межиречка
3.с.Білка 48. с.Мелені
4.с.Болярка 49. с-ще Мирний
5.с.Бондарівка 50. с.Михайлівка
6.с.Боровиця 51. с.Мойсіївка
7.с-ще Броди 52. с.Мошківка
8.с.Булахівка 53. с.Нивки
9.с.Васьковичі 54. с.Новаки
10.с.Великий Ліс 55. с.Новина
11.с.Веселівка 56. с.Олександрівка
12.с.Вигів 57. с.Охотівка
13.с.Видень 58. с.Першотравневе
14.с.Винарівка 59. с.Плещівка
15.с.Граби 60. с.Поліське
16.с.Горбачі ** 61. с.Полянка
17.с.Горщик 62. с.Пугачівка
18.с.Гулянка 63. с.Радянське
19.с.Десятини 64. с.Ришавка
20.с.Діброва 65. с.Розівка
21.с.Дідковичі 66. с.Розтяжин
22.с.Домолоч 67. с.Рудня (Поліська с/р)
23.с.Дружбівка 68. с.Рудня (Ришавська с/р)
24.с.Заріччя 69. с.Рудня-Білківська
25.с.Зарубинка 70. с.Рудня-Ушомирська
26.с.Злобичі 71. с.Садибне **
27.с.Зубівщина 72. с.Сантарка
28.с.Іванівка 73. с.Сарновичі
29.с.Іванопіль 74. с.Соболівка
30.с.Іскорость 75. с.Ставище
31.с.Каленське 76. с.Старики
32.с.Калинівка 77. с.Стремигород
33.с.Кам'яна Гора 78. с.Струмок
34.с.Ковалі 79. с.Субине
35.с.Ковалівщина 80. с.Сушки
36.с.Ковбащина 81. с-ще Ушиця
37.с.Корма 82. с.Ушиця
38.с.Кропивня 83. с.Ушомир
39.с.Красногірка 84. с.Ходаки
40.с.Краснопіль 85. с.Ходачки
41.с.Красносілка 86. с.Холосне
42.с.Лісобуда 87. с.Хотинівка
43.с.Лісівщина 88. с.Чолівка
44.с.Майданівка 89. с.Шершні
45.с.Мала Зубівщина 90. с.Щорсівка
Лугинський район
1.с.Березовий Груд 6. с.Красностав
2.с.Будо-Літки 7. с.Літки
3.с.Великий Ліс 8. с.Новосілка
4.с.Глухова 9. с.Нові Новаки
5.с.Калинівка 10. с.Підостапи
11. с.Старосілля
Малинський район
1.с.Баранівка 52. с.Мар'ятин
2.с.Барвінки 53. с.Морозівка
3.с.Білий Берег 54. с.Недашки
4.с.Березине 55. с.Нова Діброва
5.с.Будо-Вороб'ї 56. с.Нова Гута
6.с.Будницьке 57. с.Нова Рутвянка
7.с.Буки 58. с.Нове Життя
8.с.Бучки 59. с.Новобратське
9.с.Візня 60. с.Новоселиця
10.с.Вишнянка 61. с.Нові Вороб'ї
11.с.Владівка 62. с.Нянівка
12.с.Вороб'ївщина 63. с.Омелянівка
13.с.Ворсівка 64. с.Ободівка
14.с.В'юнище 65. с.Першотравневе
15.с.Вишів 66. с.Пиріжки
16.с.Гамарня 67. с.Писарівка
17.с.Головки 68. с.Привітне
18.с.Горинь 69. с.Пристанційне
19.с-ще Гранітне 70. с.П'ятидуб
20.с.Гуска 71. с.Репище
21.с.Гута-Логанівська 72. с.Різня
22.с.Гутянське 73. с.Рубанка
23.с.Діброва 74. с.Рудня-Вороб'ївська
24.с.Дружне 75. с.Рудня-Городищенська
25.с.Єлівка 76. с.Рутвянка
26.с.Жабоч 77. с.Савлуки
27.с.Жовтневе 78. с.Свиридівка
28.с.Забране 79. с.Скурати
29.с.Загребля 80. с.Слобідка
30.с.Заліски 81. с.Соснівка
31.с.Зелений Гай 82. с.Стара Гута
32.с.Зибин 83. с.Старі Вороб'ї
33.с.Іванівка 84. с.Стасева
34.с.Йосипівка 85. с.Стримівщина
35.с.Кам'янка 86. с.Сичівка
36.с.Квітневе 87. с.Тарасівка
37.с.Клітня 88. с.Тишів
38.с.Королівка 89. с.Тростяниця
39.с.Крупське 90. с.Трудолюбівка
40.с.Крушники 91. с.Українка
41.с.Ксаверів 92. с.Устинівка
42.с.Кутище 93. с.Федорівка
43.с.Лісна Колона 94. с.Фортунатівка
44.с.Лісове 95. с.Червоний Лан
45.с.Лідівка 96. с.Червоний Плугатар
46.с.Липляни 97. смт Чоповичі
47.с.Луки 98. с.Шевченкове
48.с.Лумля 99. с.Щербатівка
49.с.Любовичі 100. с.Юрівка
50.с.Малин 101. с.Яблунівка
51.с.Малинівка 102. с.Ялцівка
103. с.Ярочище
Народицький район
1.с.Болотниця 6. с.Сингаї
2.с.Буда-Голубієвичі 7. с.Славковиці
3.с.Вила 8. с.Старий Кужель
4.с.Недашківка 9. с.Червоне
5.с.Рубежівка
Новоград-Волинський район
1.с.Анастасівка 13. с.Курчицька Гута
2.с.Берегове 14. с.Лучиця
3.с.Вербівка 15. с.Мала Анастасівка
4.с.Вірівка 16. с.Мала Цвіля
5.с.Вишківка 17. с.Морозівка
6.смт Городниця 18. с.Партизанське
7.с.Дібрівське 19. с-ще Перелісок
8.с.Калинівка 20. с.Повчине
9.с.Карпилівка 21. с.Суховоля
10.с Красилівка 22. с.Таращанка
11.с Красилівське 23. с.Федорівка
12.с Курчиця 24. с.Ходурки
25. с.Червона Воля
26. с.Чижівка
Новоград - Волинський район
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Абрамок 2.с.Новозелене
Овруцький район
1.с.Барвінкове 22. с.Нові Велідники
2.с.Білка 23. с.Новосілки
3.с.Велика Хайча 24. с.Острів
4.с.Великий Кобилин 25. с.Павловичі
5.с.Гошів 26. с.Підруддя
6.с.Довгиничі 27. с.Покалів
7.с.Дубовий Гай 28. с.Потаповичі
8.с.Заріччя 29. с.Прибитки
9.с.Збраньки 30. с.Радчиці
10.с.Іллімка 31. с.Скребеличі
11.с.Кирдани 32. с.Слобода-Новоселицька
12.с.Клинець 33. с.Слобода-Шоломківська
13.с.Колосівка 34. с.Сорокопень
14.с.Коптівщина 35. с.Старі Велідники
15.с.Коренівка 36. с.Сташки
16.с.Корчівка 37. с.Стугівщина
17.с.Лукішки 38. с.Теклівка
18.с.Мала Хайча 39. с.Товкачі
19.с.Малий Кобилин 40. с.Хлупляни
20.с.Малі Мошки 41. с.Черепинки
21.с.Мишковичі 42. с.Шоломки
43. с.Яцковичі
Олевський район
1.с.Артинськ 9. с-ще Лугове
2.с.Бацеве 10. с.Обище
3.с.Болярка 11. смт Олевськ
4.с.Варварівка 12. с.Рудня-Бистра
5.с.Забороче 13. с-ще Сновидовичі
6.с.Кишин 14. с.Соснівка
7.с.Корощине 15. с.Хмелівка
8.с.Ліски
Івано-Франківська область
Снятинський район
1.с.Потічок 4. с.Стецева
2.с.Підвисоке 5. с.Стецівка
3.с.Русів
Київська область
Білоцерківський район
1.с.Вербова 11. с.Одноріг
2.с.Дрозди 12. с.Олійникова Слобода
3.с.Затиша 13. с.Поправка
4.с.Іванівка 14. с.Розаліївка
5.с.Коженики 15. с.Степок
6.с.Красне 16. с.Тарасівка
7.с.Людвинівка 17. м.Узин
8.с.Мала Антонівка 18. с.Храпачі
9.с.Мазепинці 19. с.Черкас
10.с. Михайлівка 20. с.Шкарівка
Богуславський район
1.с.Біївці 18. с.Медвин
2.м.Богуслав 19. с.Мисайлівка
3.с.Бородані 20. с.Митаївка
4.с.Бране Поле 21. с.Москаленки
5.с.Вільховець 22. с.Поташня
6.с.Гута 23. с.Побережка
7.с.Дешки 24. с.Розкопанці
8.с.Діброва 25. с.Саварка
9.с.Дмитренки 26. с.Синиця
10.с.Дибинці 27. с.Софійка
11.с.Івки 28. с.Тептіївка
12.с.Ісайки 29. с.Туники
13.с.Карандинці 30. с.Хохітва
14.с.Калинівка 31. с.Чайки
15.с.Киданівка 32. с.Шупики
16.с.Коряківка 33. с.Щербашенці **
17.с.Лютарі 34. с.Яцюки
Бородянський район
1.смт Бабинці 23. с.Красний Ріг
2.с.Берестянка 24. с.Луб'янка
3.с.Блиставиця 25. с.Майданівка
4.с.Бондарня 26. с.Микуличі
5.смт Бородянка 27. с.Мирча
6.с.Буда-Бабинецька 28. с.Небрат
7.с.Вабля 29. смт Немішаєве
8.с.Великий Ліс 30. с.Нова Буда
9.с.Вишняки 31. с.Нова Гребля
10.с.Волиця 32. с.Нове Залісся
11.с.Гай * 33. с.Новий Корогод
12.с.Галинка 34. с.Озера
13.с.Діброво-Ленінське 35. с.Озерщина
14.с.Дружня 36. с.Пилиповичі
15.с.Жовтневе 37. с.Пісківка
16.с.Загальці 38. с.Поташня
17.с.Здвижівка 39. с.Пороскотень **
18.с.Качали 40. с.Стара Буда
19.смт Клавдієво-Тарасове 41. с.Тальське
20.с.Коблиця 42. с.Торф'яне
21.с.Коблицький Ліс 43. с.Шибене
22.с.Козинці 44. с.Язвинка
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c.Раска 3.х.Михайленків
2.с.Мигалки
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
4.с.Рудня-Мигальська
Броварський район
1.с.Літки 4. с.Пухівка
2.с.Літочки 5. с.Рожни
3.с.Погреби
Васильківський район
1.с.Вільшанська Новоселиця 3. с.Устимівка
2.с.Тростинська Новоселиця 5. с.Яцьки
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Петрівка 2.c.Червоне
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
3.c.Червоне Поле 4.c.Шевченківка

Вишгородський район
1.с.Абрамівка 29. с.Миколаївка
2.с.Андріївка 30. с.Нижча Дубечня
3.с.Богдани 31. с.Новосілки
4.с.Боденьки 32. с.Нові Петрівці
5.с.Ваховка 33. с.Овдієва Нива
6.с.Володимирівка 34. с.Осещина
7.с.Вороньківка 35. с.Петрівське
8.с.Воропаїв 36. с.Пилява
9.с.Вища Дубечня 37. с.Пірнове
10.м.Вишгород 38. с.Раківка
11.с.Гаврилівка 39. с.Рикунь
12.с.Глібівка 40. с.Ритні
13.с.Гута-Катюжанська 41. с.Рихта
14.с.Гута-Межигірська 42. с.Ровжі
15.с.Демидів 43. с.Рови
16.смт Димер 44. с.Розтісне
17.с.Дудки 45. с.Рудня Димерська
18.с.Жукин 46. с.Савенки
19.с.Каменка 47. с.Синяк
20.с.Катюжанка 48. с.Сичівка
21.с.Козаровичі 49. с.Старі Петрівці
22.с.Круги ** 50. с.Сувид
23.с.Лебедівка 51. с.Сухолуччя
24.с.Лісовичі 52. с.Тарасівщина
25.с.Литвинівка 53. с.Толокунь
26.с.Любидва 54. с.Федорівка
27.с.Любимівка 55. с.Хотянівка
28.с.Лютіж 56. с.Червоне (Синяківська с/р)
57. с.Ясногородка
Іванківський район
1.с.Білий Берег 36. с.Олизарівка
2.с.Блідча 37. с.Осовець
3.с.Болотня 38. с.Оране
4.с.Буда-Полідарівська 39. с.Петрівське
5.с.Варівськ 40. с.Пироговичі
6.с.Верхолісся 41. с.Підгайне
7.с.Воропаївка 42. с.Полідарівка
8.с.Димарка 43. с.Поталіївка
9.с.Доманівка 44. с.Потоки
10.с.Жерева 45. с.Рахвалівка
11.с.Жеревпілля 46. с.Розважів
12.с.Жміївка 47. с.Рокитна Слобода
13.с.Запрудка 48. с.Рудня-Левківська
14.с.Заруддя 49. с.Рудня-Сидорівська
15.с.Захарівка 50. с.Рудня-Шпилівська
16.с.Зимовище 51. с.Русаки
17.с.Зорин 52. с.Сидоровичі
18.с.Кірове 53. с.Слобода-Кухарська
19.с.Ковалівка 54. с.Соснівка
20.с.Коленці 55. с.Ставрівка
21.с.Коленцівське 56. с.Старі Соколи
22.с.Красилівка 57. с.Старовичі
23.с.Кропивня 58. с.Страхолісся
24.с.Кухарі 59. с.Сукачі
25.с.Леонівка 60. с.Тетерівське
26.с.Людвинівка 61. с.Термахівка
27.с.Макарівка 62. с.Федорівка
28.с.Мала Макарівка 63. с.Феневичі
29.с.Медвин 64. с.Фрузинівка
30.с.Мокра Корма 65. с.Хочева
31.с.Мусійки 66. с.Чкаловка
32.с.Нові Макалевичі 67. с.Шевченкове (Розважівська с/р)
33.с.Нові Соколи 68. с.Шевченкове (Димарська с/р)
34.с.Обуховичі 69. с.Шпилі
35.с.Олива 70. с.Яхнівка
Кагарлицький район
1.с.Антонівка 16. с.Переселення
2.с.Балико-Щученка 17. с.Петрівське (Горохівська с/р)
3.с.Бендюгівка 18. с.Расавка (Ліщинська с/р)
4.с.Бурти 19. с.Расавка (Слобідська с/р)
5. с. Горохове 20. с.Слобода
6.с.Горохувата 21. с.Стави
7.с.Жовтневе 22. с.Сущани
8.с.Землянка 23. с.Тарасівка
9.с.Зорівка 24. с.Тернівка
10.с.Іванівка 25. с.Халча
11.м.Кагарлик 26. с.Черняхів
12.с.Леонівка 27. с.Шпендівка
13.с.Липовець 28. с.Шубівка
14.с.Мирівка 29. с.Яблунівка
15.с.Новосілки
Києво-Святошинський район
1.м.Боярка 5. с.Круглик
2.с.Бузова 6. с.Мила
3.с.Горенка 7. с.Мироцьке
4.с.Дмитрівка 8. с.Шпитьки
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c.Хмільна
Макарівський район
1.с.Андріївка 19. с.Мар'янівка
2.с.Березівка 20. с.Мотижин
3.с.Бишів 21. с.Небелиця
4.с.Вітрівка 22. с.Осикове
5.с.Гавронщина 23. с.Пашківка
6.с.Горобіївка 24. с.Плахтянка
7.с.Зурівка 25. с.Почепин
8.с.Калинівка 26. с.Северинівка
9.с.Колонщина 27. с.Соболівка
10.с.Комарівка 28. с.Фасівочка
11.с.Копилів 29. с.Фасова
12.с.Королівка 30. с.Ферма (Бишівська с/р)
13.с.Липівка 31. с.Чапаєвка
14.с.Лишня 32. с.Червона Гірка
15.с.Лозовик 33. с.Чорногородка
16.с.Лубське 34. с.Шнурів Ліс
17.с.Людвинівка 35. с.Юрівка
18.смт. Макарів 36. с.Яблунівка
37. с.Ясногородка
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Завалівка 5.с.Соснівка 2.с.Копіївка 6.с.Червона Слобода 3.смт Кодра 7.с.Юрів 4.смт Макарів-1
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
8.с.Конопельки
Миронівський район
1.с.Вахутинці 10. с.Малий Букрин
2.с.Ведмедівка 11. с.Маслівка
3.с.Великий Букрин 12. с.Миронівка
4.с.Владиславка 13. с.Пії
5.с.Грушів 14. с.Пустовіти
6.с.Дударі 15. с.Ромашки
7.с.Ємчиха 16. с.Росава
8.с.Козин 17. с.Ходорів
9.с.Липовий Ріг 18. с.Юхни
Миронівський район Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Зеленьки
Обухівський район
1.с.Безіменне 10. с.Козин
2.с.Великі Дмитровичі 11. с.Козіївка
3.с.Витачів 12. с.Копачів
4.с.Германівка 13. с.Красне Перше
5.с.Григорівка 14. с.Макарівка
6.с.Гусачівка 15. с.Мала Вільшанка
7.с.Дерев'яна 16. с.Підгірці
8.с.Долина 17. с.Семенівка
9.с.Жуківці 18. с.Старі Безрадичі
19. с.Таценки
20. с.Трипілля
Поліський район
1.с.Буда-Вовчківська 16. с.Міхлівщина
2.с.Буда-Радинська 17. с.Млачівка
3.с.Вересня 18. с.Нівецьке
4.с.Військове 19. с.Омелянівка
5.с.Володарка 20. с.Орджонікідзе
6.с.Вовчків 21. с.Рагівка
7.с.Городещина 22. с.Радинка
8.с.Дубова (Володарська с/р) 23. с.Стара Марківка
9.с.Дубова (Красятицька с/р) 24. с.Стещина
10.с.Залишани 25. с.Стовпне
11.с.Зелена Поляна 26. с.Федорівка
12.с.Калинівка 27. с.Чапаєве
13.с.Красятичі 28. с.Червона Зірка
14.с.Максимовичі 29. с.Черемошна
15.с.Мар'янівка 30. с.Шкнева
Рокитнянський район
1.с.Бакумівка 10. с.Ольшаниця
2.с.Бушеве 11. с.Петрівське
3.с.Житні Гори 12. смт.Рокитне
4.с.Запруддя 13. с.Ромашки
5.с.Колесникове 14. с.Савинці
6.с.Луб'янка 15. с.Синява
7.с.Любка 16. с.Телешівка
8.с.Маківка 17. с.Шарки
9.с.Насташка
Сквирский район Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Андріївка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ 2.с.Великополовецьке 3.с.Мала Михайлівка
Ставищенський район
1.с.Антонівка 5. с.Кривець
2.с.Багатирка 6. с.Любча
3.с.Гостра Могила 7. смт.Ставище
4.с.Іванівка
Таращанський район
1.с.Антонівка 8. с.Круті Горби
2.с.Бовкун 9. с.Лук'янівка
3.с.Велика Березянка 10. с.Маковецьке
4.с.Веселий Кут 11. с.Малоберезанське
5.с.Ківшувата 12. с.Салиха
6.с.Косяківка 13. с.Степок
7.с.Крива 14. м.Тараща
Фастівський район
1.с.Велика Офірна 5. с.Мала Снітинка
2.с.Велика Снітинка 6. с.Паляничинці
3.с.Кощіївка 7. с.Пришивальця
4.с.Мала Офірна 8. с.Червоне
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
1.c.Дорогинка
Ірпінська міськрада
1.смт Буча 3. смт Гостомель
2.смт Ворзель 4. смт Коцюбинське
Міста обласного підпорядкування
1.м.Біла Церква 3.м.Славутич
2.м.Ірпінь 4.м.Фастів
Рівненська область
Березнівський район
1.с.Адамівка ** 29.с.Карачун **
2.с.Антонівка ** 30.с.Князівка **
3.с.Балашівка ** 31.с.Колодязне **
4.смт Березне ** 32.с.Кургани **
5.с.Білка ** 33.с.Левачі **
6.с.Більчаки ** 34.с.Лінчин **
7.с.Богуші ** 35.с.Малинськ **
8.с.Бронне ** 36.с.Малушка **
9.с.Бистричі ** 37.с.Маринин **
10.с.Ведмедівка ** 38.с.Михалин **
11.с.Велика Купля 39.смт Моквин **
12.с.Великі Селища ** 40.с.Мочулянка **
13.с.Велика Совпа 41.с.Новий Моквин **
14.с.Велике Поле 42.с.Озірці **
15.с.Вілля ** 43.с.Орлівка **
16.с.Вільхівка 44.с.Підгало
17.с.Вітковичі ** 45.с.Поліське
18.с.Глибочок ** 46.с.Поляни **
19.с.Голубне 47.с.Прислуч **
20.с.Городище ** 48.с.Сівки **
21.с.Грушівка 49.смт Соснове **
22.с.Грушівська Гута ** 50.с.Тишиця **
23.с.Губків ** 51.с.Хмелівка **
24.с.Друхів ** 52.с.Хотин **
25.с.Замостище 53.с.Яблунне
26.с.Зірне ** 54.с.Ялинівка **
27.с.Іванівка ** 55.с.Яринівка **
28.с.Кам'янка ** 56.с.Яцьковичі **
Володимирецький район
1.с.Велихів 4.с.Довговоля
2.смт Володимирець 5.смт Нова Рафалівка
3.с.Городець 6.с.Сварині
Сарненський район
1.м.Сарни 2.смт Степань
Міста обласного підпорядкування
1.м.Кузнецовськ
Сумська область
Шосткинський район
1.с.Богданка 2.с.Вовна
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
1.с.Чорні Лози 2.с.Ковтунове
3.с.Дібрівка
Ямпільський район Ефективна еквивалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Базелівщина 2.с.Майське
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
3.с.Степне 4.с.Феофілівка
Тернопільська область
Заліщинський район
1.м.Заліщики
Чортківський район
1.с.Заводське 5.с.Сосулівка
2.с.Зелене 6.м.Чортків
3.с.Колиндяни 7.с.Шманьківці
4.с.Коцюбинчики
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
1.с.Вересневе 2.с.Сокиринці
Черкаська область
Городищенський район
1.с.Валява 2.с.Ксаверове
Жажківській район
1.с-ще Костянтинівка 3.с.Побійна
2.с.Нагірна 4.с.Червоний Кут
Звенигородский район
1.м.Звенигородка 4.с.Попівка
2.с.Княжа 5.с.Стара Буда
3.с.Озірна
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c.Багачівка 3.с-ще Олександрівка 2.с.Вільховець 4.смт Юрківка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
5.c.Мизинівка 7.с.Павлівка
6.c.Михайлівка
Канівський район
1.с.Бабичі 9.с.Пищальники
2.с.Грищенці 10.с.Потапці
3.м.Канів 11.с.Таганча
4.с.Ковалі 12.с.Трощин
5.с.Кононча 13.с.Хмільна
6.с.Курилівка 14.с.Хутір-Хмільна
7.с.Литвинець 15.с.Черниші
8.с.Михайлівка 16.с.Яблунів
Катеринопільський район
1.с.Бродецьке 10.с.Киселівка
2.с.Вербовець 11.смт Мокра Калигірка
3.с.Вікнине 12.с.Радчиха
4.с.Гончариха 13.с.Пальчик
5.с.Гуляйполе 14.с.Ступичне
6.с.Єлизаветка 15.с.Суха Калигірка
7.смт Єрки 16.с.Шостакове
8.с.Кайтанівка 17.с.Ямпіль
9.смт Катеринопіль 18.с.Ярошівка
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c.Луківка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
2.с.Грушківка 3.с-ще Новоукраїнка
4.с.Ромейково
Корсунь-Шевченківський район
1.с.Гута-Стеблівська 7. с.Сидорівка
2.с.Заріччя 8. с.Склименці
3.с.Комарівка 9. с.Скрипчиці
4.с.Миколаївка 10.смт Стеблів
5.с.Нова Буда 11.с.Хильки
6.с.Петрушки 12.с.Шендерівка
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c-ще Хлерівка
Лисянський район
1.с.Боярка 5.с.Писарівка
2.с.Журжинці 6.с.Смільчинці
3.смт Лисянка 7.с.Хижинці
4.с.Петрівська Гута 8.с.Чеснівка
Маньківський район
1.с.Кривець 2.с.Кути
Тальнівський район
1.с.Довгеньке 5.с.Мошурів
2.с.Криві Коліна 6.с.Павлівка Перша
3.с.Лоташеве 7.м.Тальне
4.с.Майданецьке 8.с.Тальянки
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c.Гуляйка 2.c.Піщана
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
3.c.Кобринове
Уманський район
1.с.Піковець 3.с.Ятранівка
2.с.Шарин
Христинівський район
1.с.Синиця
Черкаський район
1.с.Кумейки
Шполянський район
1.с.Васильків 3.с.Лозуватка
2.с.Капустине
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.c.Іскрене 2.c.Георгіївка
Чернівецька область
Заставнівський район
1.с.Веренчанка 2.с.Кадубівці
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Йосипівка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
2.с.Звенячин
За ефективною еквівалентною дозою опромінення людини
1. с. Бабин
За соціально-економічним фактором
2. с. Вимушів 3. с. Рудка
Кіцманський район
1.с.Борівці 4.с.Ставчани
2.с.Киселів 5.с.Хлівище
3.с.Малятинці 6.с.Шишківці
7.с.Южинець
Чернігівська область
Козелецький район
1.с.Беремицьке 21.с.Лебедівка
2.с.Білики * 22.с.Лошакова Гута
3.с.Бір 23.с.Лутава
4.с.Бірки 24.с.Любечанинів
5.с.Бобруйки 25.с.Максим
6.с.Булахів 26.с.Морівськ
7.с.Вовчок 27.с.Набільське *
8.с.Виповзів 28.м.Остер
9.с.Гарбузин 29.с.Отрохи
10.с.Гладке 30.с.Патюти
11.смт Десна 31.с.Петрівське
12.с.Євминка 32.с.Поліське
13.с.Єрків 33.с.Романьки
14.с.Жилин Млинок 34.с.Рудня
15.с.Жуківщина * 35.с.Савин
16.с.Карпеки * 36.с.Сираї
17.с.Карпилівка 37.с.Сокирин
18.с.Короп'є 38.с.Соколівка
19.с.Косачівка 39.с.Сорокошичі
20.с.Крехаїв 40.с.Тужар
Корюківський район
1.с.Будище 8.с.Олійники *
2.с.Гутище * 9.с.Рейментарівка
3.с-ще Довга Гребля * 10.с.Савинки
4.с.Заляддя * 11.с.Сукачі *
5.с.Лісове 12.с.Червоний Довжик *
6.с.Милейки 13.с.Хотіївка
7.с.Новоселівка **
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.м.Корюківка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
2.c.Богдалівка 10.c.Рибинськ
3.c.Бреч 11.c.Самотуги
4.c-ще Голубівщина 12.c.Стопилка
5.c.Журавлева Буда 13.c.Сядрине
6.c.Лебіддя 14.c.Тельне
7.c.Лубенець 15.c.Трудовик
8.c.Нова Гуринівка 16.c.Ховдіївка
9.с.Парастовське
Новгород-Сіверський район Ефективна еквивалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Гірки 3.с.Пушкарі
2.с.Будище
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
4.с.Дігтярівка
Ріпкинський район
1.с.Березівка 24.с.Новосілки
2.с.Глиненка 25.с.Павлівка
3.с.Голубівка * 26.с.Переділ
4.с.с-ще Гірки 27.с-ще Пересаж
5.с.Грабів 28.с.Пізнопали
6.с.Губарі 29.с.Пилипча **
7.с.Довгуни * 30.с.Пищики *
8.с-ще Заводське 31.с.Плехтіївка *
9.смт Замглай 32.смт Радуль
10.с.Кам'янка 33.с.Розсудів
11.с.Кислі 34.смт Ріпки
12.с.Клонів 35.с.Семаки
13.с.Коробки * 36.с.Сенюки
14.с.Корольча * 37.с.Скитьки *
15.с.Корчев'я 38.с.Смолигівка
16.с.Кукарі 39.с.Суслівка *
17.с.Лопатні 40.с.Тараса Шевченка *
18.смт Любеч 41.с.Тулія
19.с.Малинівка * 42.с.Углова Рудня
20.с.Маньки * 43.с.Чудівка
21.с.Мокрі Велички 44.с.Чумак *
22.с.Мохначі * 45.с.Шумани
23.с.Незаможне
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Вир 5.с.Петруші
2.с.Грибова Рудня 6.с.Рашкова Слобода
3.с.Олешня 7.с.Кратинь
4.с.Бахани
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
8.c.Галків 10.військове містечко Розсудів 9.с.Олександрівка 11.c-ще Яворці
Семенівський район
1.с.Архипівка * 18.с.Марс
2.с.Баранівка 19.с.Медведівка
3.с.Галаганівка 20.с.Миколаївка
4.с.Городок 21.с.Михайлове
5.с.Грем'ячка 22.с.Мхи
6.с.Жовтневе 23.с.Орликівка
7.с.Дачне 24.с.Першотравневе
8.с.Залізний Міст 25.с.Покровське
9.с.Зелений Гай 26.с.Прогрес
10.с.Зоря 27.м.Семенівка
11.с.Іванівка 28.с.Східне
12.с-ще Іванпуть * 29.с-ще Угли
13.с.Калинівське 30.с.Улянівське
14.с.Кривуша 31.с.Ферубки
15.с.Кринички 32.с.Хотіївка
16.с.Леонівка * 33.с.Червоний Пахар
17.с.Логи 34.с.Чорнозем
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Олександрівка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
2.c-ще Зелена Роща 6.c.Максимихине
3.c.Криульки 7.c.Ракути
4.c-ще Газопровідне 8.c.Фроли
5.c.Карасі
Сосницький район
1.с.Ляшківці 4.с.Свірок
2.с.Матвіївка 5.с.Соснівка *
3.с.Полісся 6.с.Хлоп'яники *
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
1.c.Кудрівка
Чернігівський район
1.с.Антоновичі * 12.с.Пльохів
2.с.Бірки 13.с.Пустинки
3.с.Ведильці 14.с-ще Ревунів Круг *
4.смт Гончарівське 15.с.Скугарі
5.с.Кархівка 16.с.Смолін *
6.с.Ковпита 17.с.Хмільниця
7.с.Леньків Круг 18.с.Храпате
8.с.Малійки 19.с-ще Центральне **
9.с.Мньов 20.с.Червоне *
10.с.Москалі * 21.с.Шибиринівка *
11.с-ще Північне 22.с.Шульгівка *

Хмельницька область
Кам'янець - Подільський район
Ефективна еквівалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Нововолодимирівка
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
2.с.Ніверка 4.с.Шустівці
3.с.Чорнокозинці
Чемеровецький район Ефективна еквивалентна доза опромінення людини більше 50 мБер/рік
1.с.Велика Зелена 2.с.Мала Зелена
Населені пункти, віднесені за
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАКТОРОМ
3.с.Вікторівка 5.с.Шидлівці 4.с.Криків
ПРИМІТКИ:
1. Перелік складено на підставі розрахунків додаткової дози
опромінення, виконаних за методичними вказівками, затвердженими
головним державним санітарним лікарем СРСР та узгодженими з
Національною комісією радіаційного захисту населення України, а
також щільності радіактивного забруднення грунтів з урахуванням
їх типів, що сприяють підвищеній міграції в рослинах.
Враховано дані матеріалів про забруднення
сільськогосподарських угідь, лісових масивів та продуктів
харчування місцевого виробництва.
До уваги взято результати гамма-спектрометричного аналізу,
радіохімічного визначення стронцію-90 та цезію-134, -137, а також
оцінки щільності забруднення цезієм-134, -137, що були обчислені
за методиками, затвердженими Міжвідомчою комісією по радіаційному
контролю Комітету по гідрометеорології СРСР.
2. Населені пункти із позначкою (*) включено до переліку на
підставі соціально-економічних та адміністративних зв'язків, а із
позначкою (**) потребують додаткового обстеження.
( Додаток N 1 доповнено згідно з Розпорядженнями КМ N 17-р
( 17-93-р ) від 12.01.93 )
( Додаток N 1 в редакції Постанови КМ N 600 ( 600-94-п ) від
29.08.94 )
( Дію додатка N 1 в редакції Постанови КМ N 600 ( 600-94-п ) від
29.08.94 призупинено на підставі Постанови КМ N 639 ( 639-94-п )
від 14.09.94 )
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
N 37-р ( 37-95-р ) від 27.01.95, Постановою КМ N 622
( 622-2004-п ) від 12.05.2004 )
Державний секретар Кабінету Міністрів УРСР В. ПЄХОТА
Додаток N 2
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106

ПЕРЕЛІК
населених пунктів, жителям яких з 1 квітня 1991 року
виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з
обмеженням споживання продуктів харчування місцевого
виробництва і особистого підсобного господарства

1. ЗОНА БЕЗУМОВНОГО (ОБОВ'ЯЗКОВОГО) ВІДСЕЛЕННЯ -
50 процентів від мінімальної заробітної плати
у республіці
Волинська область
Маневицький район
1. с. Галузія 2. с. Прилісне
Житомирська область
Коростенський район
1. с. Обиходи
Лугинський район
3. с. Малахівка 5. с. Рудня-Жаревці
4. с. Мощаниця 6. с. Рудня-Повчанська
Малинський район
1. с. Рудня-Калинівка
Народицький район 1. с. Базар 20. с. Межиліска
2. с. Булів 21. смт. Народичі
3. с. Васьківці 22. с. Ноздрище
4. с. Великі Кліщі 23. с. Осика
5. с. Великі Міньки 24. с. Перемога
6. с. Ганнівка 25. с. Поліське
7. с. Голубієвичі 26. с. Роги
8. с. Журавлинка 27. с. Розсохівське
9. с. Заводне 28. с. Рудня-Базарська
10. с. Звіздаль 29. с. Рудня-Осошня
11. с. Калинівка 30. с. Северівка
12. с. Карпилівка 31. с. Селець
13. с. Колосівка 32. с. Слобода
14. с. Листвинівка 33. с. Старе Шарне
15. с. Лозниця 34. с. Хрипля
16. с. Любарка 35. с. Христинівка
17. с. Малинка 36. с. Шишелівка
18. с. Малі Кліщі
19. с. Малі Міньки
Овруцький район
1. с. Борутине 11. с.Переїзд
2. с. Виступовичі 12. с.Піхоцьке
3. с. Колесники 13. с.Рудня (Руднянська с/р)
4. с. Возлякове 14. с.Сидори
5. с. Делета 15. с.Солотине
6. с. Думинське 16. с.Соснівка
7. с. Людвинівка 17. с.Степки
8. с. Маленівка 18. с.Стовпичне
9. с. Млини 19. с.Червоносілка
10. с. Олександри
Олевський район
1. смт. Діброва 2. с. Рудня-Радовельська

Київська область
Поліський район
1. с. Буда-Варовичі 11. с. Новий Мир
2. смт Вільча 12. смт Поліське
3. с. Грезля 13. с. Пухове
4. с. Денисовичі 14. с. Рудня-Грезлянська
5. с. Діброва 15. с-ще Становище
6. с. Жовтневе 16. с. Стеблі
7. с. Королівка 17. с. Тараси
8. с. Котовське 18. с. Фабриківка
9. с. Мартиновичі 19. с. Шевченкове
10. с. Нова Марківка 20. с. Ясен
Рівненська область
Дубровицький район 1. с. Будимля
2. с. Великі Озера 4. с. Різки
3. с. Великий Черемель 5. с. Шахи
Чернігівська область
Ріпкинський район 1. с. Редьківка
Чернігівський район 1. с. Локотьків

2. ЗОНА ГАРАНТОВАНОГО ДОБРОВІЛЬНОГО ВІДСЕЛЕННЯ -
40 процентів від мінімальноі заробітноі плати
у республіці
Волинська область
Камінь-Каширський район
1. с. Боровне 32. с. Мельники-Мостище
2. с. Брониця 33. с. Надрічне
3. с. Бузаки 34. с. Нові Червища
4. с. Великий Обзир 35. с. Нуйно
5. с. Верхи 36. с. Олександрія
6. с. Видерта 37. с. Олексіївка
7. с. Воєгоща 38. с. Оленине
8. с. Волиця 39. с. Ольшани
9. с. Ворокомле 40. с. Осівці
10. с. Видричі 41. с. Острівок
11. с. Винішок 42. с. Підбороччя
12. с. Грудки 43. с. Підріччя
13. с. Гута-Боровенська 44. с. Піщане
14. с. Гута-Камінська 45. с. Пнівне
15. с. Добре 46. с. Полиці
16. с. Дубровиця 47. с. Радошинка
17. с. Житнівка 48. с. Раків Ліс
18. с. Залазько 49. с. Рудка-Червинська
19. с. Залісся 50. с. Соснівка
20. с. Запруддя 51. с. Сошичне
21. с. Іваномисль 52. с. Ставище
22. м. Камінь-Каширський 53. с. Старі Червища
23. с. Карасин 54. с. Стобихва
24. с. Карпилівка 55. с. Стобихівка
25. с. Катуш 56. с. Теклине
26. с. Качин 57. с. Тоболи
27. с. Клітицьк 58. с. Фаринки
28. с. Краснилівка 59. с. Хотешів
29. с. Личини 60. с. Черче
30. с. Малі Голоби 61. с. Яловацьк
31. с. Малий Обзир
Любешівський район
1. с. Березна Воля 21. с. Любешівська Воля
2. с. Березичі 22. с. Люботин
3. с. Бірки 23. с. Люб'зь
4. с. Бучин 24. с. Мала Глуша
5. с. Бихів 25. с. Міжгайці
6. с. Велика Глуша 26. с. Мукошин
7. с. Великий Курінь 27. с. Невір
8. с. Віл 28. с. Нові Березичі
9. с. Витуле 29. с. Погулянка
10. с. В'язівне 30. с. Пожог
11. с. Гірки 31. с. Проходи
12. с. Гречища 32. с. Рудка
13. с. Діброва 33. с. Сваловичі
14. с. Дольськ 34. с. Седлище
15. с. Залаззя 35. с. Селісок
16. с. Залізниця 36. с. Судче
17. с. Каливиця 37. с. Угриничі
18. с. Лахвичі 38. с. Хоцунь
19. с. Лобна 39. с. Хутомир
20. смт Любешів 40. с. Цир
41. с. Шлапань
42. с. Щитинь
Маневицький район
1. с. Бережниця 24. с. Майдан
2. с. Будки 25. с. Майдан-Липненський
3. с. Велика Ведмежка 26. с. Мала Осниця
4. с. Велика Осниця 27. с. Мала Яблунька
5. с. Велика Яблунька 28. смт Маневичі
5. с. Вовчицьк 29. с. Матейки
7. с. Гораймівка 30. с. Набруска
8. с. Городок 31. с. Нова Руда
9. с. Граддя 32. с. Новосілки
10. с. Градиськ 33. с. Нічогівка
11. с. Гута-Лісівська 34. с. Оконськ
12. с. Довжиця 35. с. Погулянка
13. с. Загорівка 36. с. Підгаття
14. с. Замостя 37. с. Рудка
15. с. Заріччя 38. с. Серхів
16. с. Кам'януха 39. с. Софіянівка
17. с. Карасин 40. с. Старий Чорторийськ
18. с. Комарове 41. с. Тельчі
19. с. Костюхнівка 42. с. Троянівка
20. с. Красноволя 43. с. Хряськ
21. с. Кукли 44. с. Цміни
22. с. Куликовичі 45. с. Череваха
23. с. Лишнівка 46. с. Черськ
47. с.Чорниж
Житомирська область
Ємільчинський район
1. с. Антонівка 19. с. Красногірка
2. с. Бастова Рудня 20. с. Лука
3. с. Бобриця 21. с. Майдан
4. с. Варварівка 22. с. Медведеве
5. с. Вересівка 23. с. Мойсіївка
6. с. Вікторівка 24. с. Неділище
7. с. Ольхівка 25. с. Нитине
8. с. Ганнопіль 26. с. Новоолександрівка
9. с. Горбове 27. с. Омелуша
10. с. Дуга 28. с. Паранине
11. с. Заровенка 29. с. Підлуби
12. с. Здоровець 30. с. Радичі
13. с. Зелениця 31. с. Рудня-Іванівська
14. с. Зорянка 32. с. Рясне
15. с. Йосипівка 33. с. Синявка
16. с. Катеринівка 34. с. Сорочень
17. с. Киселівка 35. с. Усолуси
18. с. Кочичине 36. с. Хотиж
37. с. Шевченкове
Коростенський район
1. с. Барди 12. с. Кожухівка
2. с. Берестовець 13. с. Купеч
3. с. Бехи 14. с. Купище
4. с. Велень 15. с. Немирівка
5. с. Вороневе 16. с. Сингаї
6. с. Грозине 17. с-ще Сокорики
7. с. Давидки 18. с. Чигирі
8. с. Жабче 19. с. Шатрище
9. с. Житомирське
10. с. Жупанівка
11. с. Клочеве
Лугинський район
1. с. Бобричі 18. с. Леонівка
2. с. Бовсуни 19. с. Липники
3. с. Буда 20. смт Лугини
4. с. Великий Дивлин 21. с. Лугинки
5. с. Вербівка 22. с. Малий Дивлин
6. с. Волошине 23. с. Нова Рудня
7. с. Рудня-Жеревці 24. с. Осни
8. с. Діброва 25. с. Остапи
9. с. Жеревці 26. с. Повч
10. смт Жовтневе 27. с. Путиловичі
11. с. Запілля 28. с. Радогоща
12. с. Зарічка 29. с. Старі Новаки
13. с. Іванівка 30. с. Солов'ї
14. с. Кам'яна Гірка 31. с. Степанівка
15. с. Красносілка 32. с. Теснівка
16. с. Кремне 33. с. Топільня
17. с. Крупчатка 34. с. Чапаєвка
35. с. Червона Волока
Народицький район
1. с. Бабиничі 19. с. Нова Радча
2. с. Батьківщина 20. с. Новий Дорогинь
3. с. Бродник 21. с. Норинці
4. с. Вільхова 22. с. Одруби
5. с. В'язівка 23. с. Оржів
5. с. Гута-Ксаверівська 24. с. Радча
7. с. Гуто-Мар'ятин 25. с. Ровба
8. с. Грезля 26. с. Рудня-Кам'янка
9. с. Давидки 27. с. Савченки
10. с. Жерев 28. с. Славенщина
11. с. Закусили 29. с. Слобода-В'язківка
12. с. Залісся 30. с. Снитище
13. с. Клочки 31. с. Стара Радча
14. с. Ласки 32. с. Старий Дорогинь
15. с. Латаші 33. с. Сухарівка
16. с. Липлянщина 34. с. Тичків
17. с. Мар'янівка 35. с. Яжберень
18. с. Мотійки
Новоград-Волинський район
1. с. Брониця 5. с. Михіївка
2. смт Броницька Гута 6. с. Липине
3. с. Дубники 7. с. Перелісянка
4. с. Кленова 8. с. Прихід
Овруцький район 1. с. Антоновичі 48. с. Мала Фосня
2. с. Базарівка 49. с. Мала Чернігівка
3. с. Бережесть 50. с. Мамеч
4. с. Бігунь 51. с. Мацьки
5. с. Білокам'янка 52. с. Можари
6. с. Бірківське 53. с. Мочульня
7. с. Богданівка 54. с. Мощаниця
8. с. Бондарі 55. с. Нагоряни
9. с. Бондарівка 56. с. Невгоди
10. с. Будолюбівка 57. с. Нивки
11. с. Велика Чернігівка 58. с. Нижня Рудня
12. с. Велика Фосня 59. с. Нова Рудня
13. с. Великі Мошки 60. с. Норинськ
14. с. Верпа 61. м. Овруч
15. с. Верхня Рудня 62. с. Оленичі
16. с. Веселівка 63. с. Острови
17. с. Возничі 64. с. Павлюківка
18. с. Гаєвичі 65. с. Папірня
19. с. Гладковичі 66. с. Переброди
20. с. Гладковицька Кам'янка 67. смт Першотравневе
21. с. Городець 68. с. Піщаниця
22. с. Грязеве 69. с. Підвелідники
23. с. Гуничі 70. с. Підчашшя
24. с. Гусарівка 71. с. Побичі
25. с. Дівошин 72. с. Поліське
26. с. Деревці 73. с. Полохачів
27. с. Дуби 74. с. Привар
28. с. Жолудівка 75. с. Прилуки
29. с. Заболоть 76. с. Раківщина
30. с. Задорожок 77. с. Рокитне
31. с. Заськи 78. с. Рудня (Ігнатпільська
сільська рада) 32. с. Збраньківці 79. с. Селезівка
33. с. Ігнатпіль 80. с. Семени
34. с. Кам'янівка 81. с. Ситівка
35. с. Камінь 82. с. Слобода
36. с. Кованка 83. с. Словечне
37. с. Козулі 84. с. Смоляне
38. с. Кораки 85. с. Середня Рудня
39. с. Кошечки 86. с. Сирківщина
40. с. Красилівка 87. с. Сирниця
41. с. Красносілка 88. с. Тхорин
42. с. Левковичі 89. с. Усове
43. с. Левковицький Млинок 90. с. Чабан
44. с. Листвин 91. с. Червонка
45. с. Личмани 92. с. Черевки
46. с. Лучанки 93. с. Черепин
47. с-ще Магдин 94. с. Ясенець
Олевський район
1. с. Андріївка 23. с. Михайлівка
2. с. Білокоровичі 24. с. Млинок
3. с. Будки 25. смт Новоозерянка
4. смт Бучмани 26. смт Нові Білокоровичі
5. с-ще Вербове 27. с. Озеряни
6. с. Держанівка 28. с. Перга
7. с. Джерело 29. с. Пояски
8. смт Дружба 30. с. Радовель
9. с. Жовтневе 31. с. Рудня
10. с. Жубровичі 32. с. Рудня-Замисловицька
11. с. Журжевичі 33. с. Рубня-Озерянська
12. с. Замисловичі 34. с. Рубня-Перганська
13. с. Зольня 35. с. Рудня-Хочинська
14. с. Зубковичі 36. с. Сарнівка
15. с. Кам'янка 37. с. Сердюки
16. с. Ковалівка 38. с. Стовпинка
17. с. Комсомольське 39. с. Сущани
18. с. Копище 40 с. Тепениця
19. с. Лісове 41. с. Устинівка
20. с. Лопатичі 42. с. Хочине
21. с. Майдан 43. с. Шебедиха
22. с. Майдан-Копищенський 44. с. Юрове
Київська область
Іванківський район
1. с. Горностайпіль 7. с. Піски
2. с. Губин 8. с. Прибірськ
3. с. Дитятки 9. с. Рудня-Тальська
4. смт Іванків 10. с. Станишівка
5. с. Карпилівка 11. с. Степанівка
5. с. Лапутьки
Поліський район
1. с. Луговики
Рівненська область
Володимирецький район
1. с. Антонівка 27. с. Луко
2. с. Бабка 28. с. Любахи
3. с. Балаховичі 29. с. Малі Телковичі
4. с. Березина 30. с. Малий Жолудськ
5. с. Берестівка 31. с. Маюничі
6. с. Біле 32. с. Мостище
7. с. Більська Воля 33. с. Мульчиці
8. с. Бишляк 34. с. Новаки
9. с. Великі Телковичі 35. с. Новосілки
10. с. Великі Цепцевичі 36. с. Озеро
11. с. Великий Жолудськ 37. с. Озерці
12. с. Веретено 38. с. Острів
13. с. Воронки 39. с. Полиці
14. с. Дубівка 40. с. Половлі
15. с. Діброва 41. с. Радижеве
16. с. Жовкині 42. с. Ромейки
17. с. Журавлине 43. с. Рудка
18. с. Заболоття 44. с. Собіщиці
19. с. Зелене 45. с. Сопачів
20. с. Іванчі 46. с. Сошники
21. с. Каноничі 47. с. Стара Рафалівка
22. с. Кідри 48. с. Степангород
23. с. Кошмаки 49. с. Суховоля
24. с. Красносілля 50. с. Уріччя
25. с. Липне 51. с. Хиночі
26. с. Лозки 52. с. Чаква
53. с. Чудля
54. с. Щоків
Дубровицький район
1. с. Біла 29. с. Лютинськ
2. с. Бережки 30. с. Людинь
3. с. Бережниця 31. с. Миляч
4. с. Берестя 32. с. Мочулище
5. с. Білаші 33. с. Нивецьк
6. с. Бродець 34. с. Озерськ
7. с. Велюнь 35. с. Орв'яниця
8. с. Вербівка 36. с. Осова
9. с. Висоцьк 37. с. Партизанське
10. с. Вільне 38. с. Переброди
11. с. Городище 39. с. Підлісне
12. с. Грані 40. с. Порубка
13. с. Грицьки 41. с. Працюки
14. м. Дубровиця 42. с. Рудня
15. с. Жадень 43. с. Сварицевичі
16. с. Загребля 44. с. Селець
17. с. Залішани 45. с. Смородськ
18. с. Залужжя 46. с. Соломіївка
19. с. Заслуччя 47. с. Трипутня
20. с. Зелень 48. с. Тумень
21. с. Золоте 49. с. Удрицьк
22. с. Колки 50. с. Узлісся
23. с. Кривиця 51. с. Хилин
24. с. Крупове 52. с. Хочин
25. с. Кураш 53. с. Червоне
26. с. Лісове 54. с. Ясинець
27. с. Літвиця
28. с. Лугове
Зарічненський район
1. с. Бір 24. с. Любинь
2. с. Борове 25. с. Млин
3. с. Бродниця 26. с. Млинок
4. с. Бутове 27. с. Морочне
5. с. Вичівка 28. с. Мутвиця
6. с. Вовчиці 29. с. Неньковичі
7. с. Голубне 30. с. Ниговищі
8. с. Гориничі 31. с. Нобель
9. с. Дібрівськ 32. с. Новорічиця
10. с. Дідівка 33. с. Новосілля
11. с. Дубчиці 34. с. Олександрове
12. с. Ждань 35. с. Омит
13. с. Задовже 36. с. Острівськ
14. с. Заозер'я 37. с. Перекалля
15. смт Зарічне 38. с. Привітівка
16. с. Зелена Діброва 39. с. Прикладники
17. с. Іванчиці 40. с. Радовель
18. с. Комори 41. с. Річиця
19. с. Кутин 42. с. Річки
20. с. Кухітська Воля 43. с. Сенчиці
21. с. Кухче 44. с. Серники
22. с. Лисичин 45. с. Соломир
23. с. Локниця 46. с. Тиховиж
47. с. Храпин
48. с. Чернин
49. с. Котира
Рокитнівський район
1. с. Березове 22. с. Лісове
2. с. Біловіж 23. с. Масевичі
3. с. Більськ 24. с. Мушні
4. с. Блажове 25. с. Обсіч
5. с. Борове 26. с. Олександрівка
6. с. Буда 27. с. Осницьк
7. с. Будки-Кам'янські 28. с. Остки
8. с. Будки-Сновидовицькі 29. с. Переходичі
9. с. Вежиця 30. с. Познань
10. с. Глинне 31. смт Рокитне
11. с. Грабунь 32. с. Сновидовичі
12. с. Дерть 33. с. Старе Село
13. с. Дроздинь 34. с. Старики
14. с. Дубно 35. смт Томашгород
15. с. Єльне 36. с. Томашгород
16. с. Заболоття 37. с. Хміль
17. с. Залав'я
18. с. Кам'яне
19. с. Карпилівка
20. с. Кисоричі
21. с. Купель
Сарненський район
1. с. Вири 20. с. Мар'янівка
2. с. Волоша 21. с. Маслопуща
3. с. Глушиця 22. с-ще Немовичі
4. с. Гранітне 23. с. Обірки
5. с. Гута-Перейма 24. с. Одринки
6. с. Дубняки 25. с. Олексіївка
7. с. Зарів'я 26. с. Орлівка
8. с. Зносичі 27. с. Поляна
9. с. Іванівка 28. с. Пугач
10. с. Кам'яне-Случанське 29. с. Рудня-Карпилівська
11. с. Карасин 30. с. Селище
12. с. Карпилівка 31. с. Стрільськ
13. смт Клесів 32. с. Тинне
14. с. Клесів 33. с. Тріскині
15. с. Костянтинівка 34. с. Федорівка
16. с. Корост 35. с. Чабель
17. с. Кричильськ 36. с-ще Чемерне
18. с. Любиковичі 37. с. Ясногірка
19. с. Мале Вербче
Чернігівська область
Корюківський район 1. с. Озереди
Ріпкинський район
1. с. Грабівка 7. с. Неданчичі
2. с. Губичі 8. с. Нова Рудня
3. с. Гуньківка 9. с. Пролетарська Рудня
4. с. Комарівка
5. с-ще Левичівка
6. с. Лісківка
Семенівський район
1. с. Блешня 8. с. Лісківщина
2. с. Гаті 9. с. Набережне
3. с. Заріччя 10. с. Парня *
4. с. Карповичі 11. с. Ракужа
5. с. Красні Лози 12. с. Тимоновичі
6. с. Кути Другі 13. с. Червоний Гай
7. с. Кути Перші
Чернігівський район
1. с. Боровики 12. с. Лісне
2. с. Будище 13. с-ще Пакуль
3. с. Василева Гута 14. с. Папірня
4. с. Ворохівка 15. с. Пильня
5. с. Глядин 16. с. Повідов
6. с. Дніпровське 17. с. Прохорів
7. с. Завод 18. с. Рудня
8. с. Загатка 19. с. Семенягівка
9. с. Конюшівка 20. с. Старик
10. с. Линея 21. с. Хатилова Гута
11. с. Ліски 22. с. Шмаївка
3. ЗОНА ПОСИЛЕНОГО РАДІОЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ
30 процентів від мінімальноі заробітноі плати
у республіці
Рівненська область
Березнівський район
1. с. Антонівка 15. с. Лінчин
2. смт. Березне 16. с. Малинськ
3. с. Богуші 17. с. Малушка
4. с. Бронне 18. с. Михалин
5. с. Бистричі 19. с. Моквин
6. с. Ведмедівка 20. с. Мочулянка
7. с. Городище 21. с. Новий Моквин
8. с. Друхів 22. с. Орлівка
9. с. Зірне 23. с. Поляни
10. с. Іванівка 24. смт. Соснове
11. с. Кам'янка 25. с. Хмелівка
12. с. Карачун 26. с. Хотин
13. с. Князівка 27. с. Ялинівка
14. с. Кургани
Чернігівська область
Козелецький район 1. с. Беремицьке 21. с. Лебедівка
2. с. Білики 22. с. Лошакова Гута
3. с. Бір 23. с. Лутава
4. с. Бірки 24. с. Любечанинів
5. с. Бобруйки 25. с. Максим
6. с. Булахів 26. с. Морівськ
7. с. Вовчок 27. с. Набільське
8. с. Виповзів 28. м. Остер
9. с. Гарбузин 29. с. Отрохи
10. с. Гладке 30. с. Палюти
11. смт Десна 31. с. Петрівське
12. с. Євминка 32. с. Поліське
13. с. Єрків 33. с. Романьки
14. с. Жилин Млинок 34. с. Рудня
15. с. Жуківщина 35. с. Савин
16. с. Карпеки 36. с. Сираї
17. с. Карпилівка 37. с. Сокирин
18. с. Короп'є 38. с. Соколівка
19. с. Косачівка 39. с. Сорокошичі
20. с. Крехаїв 40. с. Тужар
Карюківський район
1. с. Будище 7. с. Олійники
2. с. Гутище 8. с. Рейментарівка
3. с-ще Довга Гребля 9. с. Савинки
4. с. Заляддя 10. с-ще Сукачі
5. с. Лісове 11. с. Червоний Довжик
6. с. Милейки 12. с. Хотіївка
Ріпкинський район
1. с. Березівка 24. с. Новосілки
2. с. Глиненка 25. с. Павлівка
3. с. Голубівка 26. с. Переділ
4. с. с-ще Гірки 27. с-ще Пересаж
5. с. Грабів 28. с. Пізнопали
6. с. Губарі 29. с. Пилипча
7. с. Довгуни 30. с. Пищики
8. с-ще Заводське 31. с. Плехтіївка
9. смт Замглай 32. смт Радуль
10. с. Кам'янка 33. с. Розсудів
11. с. Кислі 34. смт Ріпки
12. с. Клонів 35. с. Семаки
13. с. Коробки 36. с. Сенюки
14. с. Корольча 37. с. Скитьки
15. с. Корчев'я 38. с. Смолигівка
16. с. Кукарі 39. с. Суслівка
17. с. Лопатні 40. с. Тараса Шевченка
18. смт Любеч 41. с. Тулія
19. с. Малинівка 42. с. Углова Рудня
20. с. Маньки 43. с. Чудівка
21. с. Мокрі Велички 44. с. Чумак
22. с. Мохначі 45. с. Шумани
23. с. Незаможне
Семенівський район
1. с. Архипівка 18. с. Марс
2. с. Баранівка 19. с. Медведівка
3. с. Галаганівка 20. с. Миколаївка
4. с. Городок 21. с. Михайлове
5. с. Грем'ячка 22. с. Мхи
6. с. Жовтневе 23. с. Орликівка
7. с. Дачне 24. с. Першотравневе
8. с. Залізний Міст 25. с. Покровське
9. с. Зелений Гай 26. с. Прогрес
10. с. Зоря 27. с. Ракужа
11. с. Іванівка 28. м. Семенівка
12. с-ще Іванцуть 29. с. Східне
13. с. Калинівське 30. с-ще Угли
14. с. Кривуша 31. с. Улянівське
15. с. Кринички 32. с. Ферубки
16. с. Леонівка 33. с. Хотіївка
17. с. Логи 34. с. Червоний Пахар
35. с. Чорнозем
Сосницький район
1. с. Ляшківці 4. с. Свірок
2. с. Матвіївка 5. с. Соснівка
3. с. Полісся 6. с. Хлоп'яники
 
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Підрозділ "Законодавство СРСР"