Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Про нас

Портал електронних послуг «Пенсійний консультант» створений як дієвий інструмент захисту своїх соціальних прав пенсіонерами та іншими громадянами.

Над проектом працює команда, яка останні 15 років професійно займається тематикою пенсійного та соціального забезпечення громадян України. Ми допоможемо вам успішно відстоювати свої права перед чиновниками, відповімо на складні питання, надамо багато корисної інформації.

Наш Портал є унікальним ресурсом в українському сегменті Інтернет як за кількістю сервісів, глибиною їх опрацювання, так і фаховим рівнем колективу.

Кому ми допомагаємо

 

  • Пенсіонерам, які хочуть перевірити правильність розміру пенсії або здійснити її перерахунок
  • Працюючим громадянам, які за допомогою наших сервісів можуть спрогнозувати розмір майбутньої пенсії
  • Широкому колу громадськості, професіоналів, консультантів, яким цікаві питання пенсійного законодавства та забезпечення
  • Професійним консультантам, юристам, фахівцям з пенсійної справи, які можуть самостійно використовувати сервіси Порталу
  • Недержавним пенсійним фондам, банкам, іншим комерційним установам або благодійним та іншим організаціям
komanda1
 

Якщо ви бажаєте: переконатись, чи нарахована вам пенсія в максимально можливому розмірі, ефективно боротись за свої пенсійні права, з'ясувати існуючі питання з соціального захисту, бути активним та свідомим членом суспільства – запрошуємо приєднатись до нас!

 

 

Презентація проекту Сервіси порталу Навіщо реєструватись Задайте запитання
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)