Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Статус дитини сироти після одруження

27.10.2014
Мені 20 років, навчаюсь. Я сирота, але влітку одружуюсь. Скажіть, будь-ласка, чи втрачу я статус дитини сироти? Чи буду отримувати допомогу з пенсійного фонду доки навчаюсь?

Прийняті відповіді

27.10.2014
Щодо Вашого питання стосовно статусу діти-сироти та отримання пенсії по втраті годувальника роз’яснюємо наступне.

Відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія в зв’язку зі втратою годувальника призначається дітям, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах Ι-ΙV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років та дітям-сиротам - до досягнення ними 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

Додатково повідомляємо, що після одруження Ваш статус дитини-сироти не зміниться.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 366
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти