Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Призначення пенсії держслужбовцю зі стажем понад 15 років

22.01.2015
Чи має право на призначення пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу” особа, якій у лютому 2011 року виповнилося 60 років (дата народження - 18 лютого 1951 року), якщо на момент досягнення пенсійного віку він не працював, проте мав стаж державної служби понад 15 років, а з травня 2012 року працює на посаді помічника народного депутата України?

Прийняті відповіді

22.01.2015
Ні, не має. Оскільки особа народилась в 1951 році, відповідно, його вік виходу на пенсію державного службовця становить 60 років, відповідно до вимог статті 37 Закону України «Про державну службу».

Враховуючи те, що на 18 лютого 2011 року (на момент досягнення пенсійного віку) він не працював на посаді державного службовця та не мав 20 років стажу на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, підстави для призначення пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу” відсутні.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 366
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти