Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Право на получение пенсии

27.04.2015
Здравствуйте!
Я офицер запаса. Уволен из ВС СССР в 1991 г. по состоянию здоровья.
Имею ли я право на получение пенсии, если мне сейчас 55 лет, в ВС СССР прослужил 14 лет и 8 мес., общий трудовой стаж на сегодняшний день составляет 38 лет?

Прийняті відповіді

19.05.2015
Якщо Ваше питання стосується пенсії за вислугу років військовослужбовців, то в п.б статті 12 Закону України « Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб » визначено, хто має право на пенсію за вислуу років за цим Законом, якщо у офіцера в запасі неповна вислуга років :

«б) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах "б"-"д" статті 1 - 2 цього Закону, в разі досягнення ними на день звільнення зі служби 45-річного віку, крім осіб, зазначених у частині третій статті 5 цього Закону, за наявності у них страхового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба або служба в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України»

Так як на дату Вашого звільнення з ВС (1991р) Ви не досягли 45-річного віку, то право на військову пенсію за вислугу років у Вас відсутнє.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 366
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти