Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсія по втраті годувальника, який проживав закордоном

22.01.2015
Чи має право на пенсію в разі втрати годувальника дитина, якщо годувальник постійно проживав і отримував пенсію як військовослужбовець в Росії (аліментів не сплачував)?

Прийняті відповіді

22.01.2015
Так, оскільки відповідно до ст. 30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", непрацездатні діти мають право на пенсію в разі втрати годувальника незалежно від перебування на утриманні батька.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 367
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти