Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Зарахування до страхового стажу періоду навчання

29.10.2014
Чи зараховується до страхового стажу період навчання в Миколаївському культурно-просвітницькому училищі з 09.09.1970 по 09.05.1973?

Прийняті відповіді

29.10.2014
Так. Відповідно до статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше. Згідно із статтею 56 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, до стажу роботи зараховується також час навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищенню кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 366
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти