Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Поновлення виплати пенсії

10.04.2016
Женщина получала пенсию по инвалидности с 2011 по 2012, в 2012 она не была признана инвалидом и выплату пенсии прекратили. В 2015 возобновляют выплату пенсии по инвалидности. Возобновляется выплата пенсии по материалам пенсионного дела, т.е. стаж остаётся прежний, зарплата остаётся та же и средняя для расчёта пенсии остаётся за 2010 год, или всё-таки возобновляется пенсия с новым стажем, новой зарплатой и средней за 2014 год?

Прийняті відповіді

20.04.2016
Доброго дня
Відповідно до ч. 2 , 3 статті 35 Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування"
У разі якщо особа не з'явилася в органи медико-соціальної експертизи на повторний огляд у визначений для цього строк, виплата пенсії по інвалідності зупиняється з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому вона мала з'явитися на повторний огляд.
У разі якщо строк повторного огляду медико-соціальної експертизи інвалідом пропущено з поважних причин або в разі визнання його знову інвалідом виплата пенсії по інвалідності відновлюється з дня, з якого припинено виплату, до дня повторного огляду, але не більш як за три роки, якщо орган медико-соціальної експертизи визнає її за цей період інвалідом. При цьому якщо під час повторного огляду інваліда переведено на іншу групу інвалідності (вищу або нижчу), пенсія за зазначений період виплачується за попередньою групою інвалідності.
Якщо виплату пенсії інвалідові було припинено у зв'язку з відновленням здоров'я або якщо він не отримував пенсії внаслідок нез'явлення на повторний огляд без поважних причин, то в разі наступного визнання його інвалідом виплата раніше призначеної пенсії поновлюється з дня встановлення інвалідності знову за умови, що після припинення виплати пенсії минуло не більше п'яти років. Якщо минуло більше п'яти років, пенсія призначається знову на загальних підставах.
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 517
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти