Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розмір пенсії за вислугу років колишньому військовослужбовцю

21.01.2015
В якому розмірі буде призначено пенсію за вислугу років відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” особі, яка у вересні 2014 року звільняєтья з військової служби в запас, маючи 28 років вислуги.?

Прийняті відповіді

21.01.2015
Пенсія за вислугу років буде призначена у розмірі 70 % відповідних сум грошового забезпечення.

Відповідно до пункту “а” статті 12 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, пенсія за вислугу років, зокрема, особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом призначається незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби у період з 1 жовтня 2013 року по 30 вересня 2014 року і на день звільнення мають вислугу 21 календарний рік та 6 місяців і більше.

Особам, які мають вислугу 20 років і більше пенсії за вислугу років призначаються:

- за вислугу 20 років – 50 %, а звільненим у відставку за віком або за станом здоров’я – 55 % відповідних сум грошового забезпечення;
- за кожний рік вислуги понад 20 років – 3 % відповідних сум грошового забезпечення, але не більше ніж 70 % відповідних сум грошового забезпечення (ст. 13 Закону).
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 517
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти