Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсія по інвалідності курсанту навчального закладу внутрішніх справ

21.01.2015
Чи має право на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" курсант навчального закладу внутрішніх справ, який був виключений з числа курсантів у зв’язку з встановленням інвалідності від захворювання, отриманого в період проходження військової служби?

Прийняті відповіді

21.01.2015
Так. Відповідно до статті 1-2 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону мають, зокрема, звільнені зі служби особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України.

Пунктом 6.1.5. Положення про вищі навчальні заклади МВС, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 14.02.2008 № 62, статус "курсант" надається особам рядового та молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ (військовослужбовцям, які не мають звань офіцерів), які навчаються у вищих навчальних закладах.

Враховуючи викладене, заявник має право на призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Відповідь згорнута Показати

Рубрики

Експерти

Pensia.ua
Pensia.ua
Рейтинг: 517
Лариса
Лариса
Рейтинг: 2
Всі експерти