Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Питання підвищення пенсійного віку сьогодні не розглядається

  • 18 квітня 2016 18:00
  • 0
    576
  • Версія для друку
  •  
Питання підвищення пенсійного віку сьогодні не розглядається

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що підстав для повернення до питання підвищення пенсійного віку для українців на сьогодні немає

Про це він сказав в ефірі телеканалу „NewsOne”.

„У меморандумі, підписаному з МВФ, немає жодних згадок про підняття пенсійного віку для українців. Переговорний процес, у якому я брав безпосередню участь, був непростий, але нам вдалося переконати місію МФВ не торкатися зараз цього питання”, - зазначив Павло Розенко.

„Підстав говорити про те, що зараз знову буде підніматися питання пенсійного віку немає”, - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

„Щодо пенсійної реформи загалом, то моя позиція однозначна – пенсійна реформа не повинна зводитися лише до питання підвищення пенсійного віку. Пенсійна реформа - це комплекс заходів, які мають навести порядок в солідарній системі, запустити накопичувальний рівень пенсійного забезпечення та розвиток недержавного пенсійного страхування”, - підкреслив Павло Розенко, нагадавши, що усі необхідні для цього законопроекти розроблені і внесені до Верховної Ради України.

„Новий Уряд незабаром повернеться до цього питання”, - запевнив Віце-прем’єр-міністр.

Джерело:Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)