Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Deprecated: Non-static method FSF_Settings::GetViewSettingsObj() should not be called statically in /var/www/html/components/com_fsf/models/faq.php on line 26

Deprecated: Non-static method FSF_Settings::GetViewSettingsObj() should not be called statically in /var/www/html/components/com_fsf/views/faq/view.html.php on line 32

Чи є звільнення з наукової посади обов'язковою умовою для призначення пенсії за нормами Закону про наукову діяльність?

Звільнення з посади не є обов'язковою умовою для призначення наукової пенсії, таку пенсію може бути призначено за умови укладання після досягнення пенсійного віку строкового трудового договору (контракту) (част. 16 ст. 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність").

При цьому пенсія, призначена відповідно до ст. 24 Закону "Про наукову і науково-технічну діяльність", у період роботи, зокрема, на науковій посаді, виплачуватиметься у розмірі, обчисленому відповідно до Закону про пенсійне страхування, а після звільнення з наукової посади — у розмірі, визначеному Законом про наукову діяльність.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)