Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійне забезпечення відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину»

  • 931
  • Версія для друку
  •  

Працівники Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, як працівники урядового органу державного управління, який діє у складі центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики - є державними службовцями і мають право на призначення пенсії відповідно до Закону «Про державну службу».

Департамент ветеринарної медицини утворює відповідні територіальні органи, регіональні служби та державні установи.

Дія Закону "Про державну службу" поширюється на начальників регіональних служб та їх заступників (стаття 7 Закону «Про ветеринарну медицину»).

Пенсія працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників призначається за умов та у розмірах визначених Законом “Про державну службу”.

Періоди роботи, які зараховуються до стажу за вислугу років працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників визначено Постановою КМУ від 25.07.2007р. № 972 "Про затвердження Порядку встановлення надбавок за вислугу років спеціалістам державних установ ветеринарної медицини".

Заробітна плата для призначення пенсій працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників визначається згідно Порядку визначення заробітної плати під час призначення пенсій відповідно до Закону «Про державну службу».

В порядку і на умовах визначених статтею 37 Закону "Про державну службу" працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників призначається пенсія:

Порядок, строки призначення(перерахунку) та виплати пенсій працівникам Державного департаменту ветеринарної медицини з державною інспекцією ветеринарної медицини, начальникам регіональних служб та їх заступників здійснюється відповідно до вимог Закону "Про державну службу".

Всім іншим працівникам ветеринарної медицини пенсія призначається на загальних підставах відповідно до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", або на умовах, визначених іншими законами України якщо для цього будуть виконані відповідні умови.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали

Підрозділ "Відповідно іншим спеціальним законодавчим актам"