Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Deprecated: Non-static method FSF_Settings::GetViewSettingsObj() should not be called statically in /var/www/html/components/com_fsf/models/faq.php on line 26

Deprecated: Non-static method FSF_Settings::GetViewSettingsObj() should not be called statically in /var/www/html/components/com_fsf/views/faq/view.html.php on line 32

Мені призначили пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Однак на сьогодні мій стаж державної служби становить 15 років. У якому розмірі мені призначать пенсію: 70% чи 80%, оскільки право на пенсію я набула ще в лютому 2015 року?

Право особи на той чи інший вид пенсії та її розмір визначають за нормами чинного законодавства, які діють на час звернення особи щодо призначення пенсії.

Тому в разі звернення після 01. 01. 2015 р. з приводу призначення пенсії за віком, обчисленої відповідно до Закону України «Про державну службу», пенсію державним службовцям призначають у розмірі 60% від суми їхньої заробітної плати, з якої було сплачено страхові внески.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)