Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Deprecated: Non-static method FSF_Settings::GetViewSettingsObj() should not be called statically in /var/www/html/components/com_fsf/models/faq.php on line 26

Deprecated: Non-static method FSF_Settings::GetViewSettingsObj() should not be called statically in /var/www/html/components/com_fsf/views/faq/view.html.php on line 32

На сина отримую пенсію у зв’язку з втратою годувальника. Цього року він закінчує навчання в школі, намагатиметься вступити у виш. Чи платитимуть йому цю пенсію в той період, коли він ніде не вчитиметься?

Хочу нагадати, що з 01. 07. 2013 р. в разі надання довідки із навчального закладу про продовження навчання непрацездатного члена сім'ї померлого годувальника виплата пенсії відбувається за весь період, протягом якого член сім'ї померлого годувальника був непрацездатним відповідно до частини другої статті 36 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», а також за період між завершенням навчання в одному з навчальних закладів та вступом в інший навчальний заклад або в період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим рівнем. Виплату пенсії під час перерв у навчанні не здійснюють, якщо така перерва перевищує чотири місяці.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)